Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki késői ovulációkor esett...

Aki késői ovulációkor esett teherbe ott figyelembe vette a doki a szülés várható napjának kiszámolásakor?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem 14. nap hanem 20 fölötti ovulációkor.
2017. szept. 26. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem menzesz, hanem a 12 hetes UH-n látott méret alapján kalkulálnak. :) Én menzesz szerint november 24-ére lennék kiírva, de dec. 2. van minden papíromon, mert a gép azt mutatta. (Ekkor a legpontosabb a babák fejlődése, ezért ilyenkor állapítják meg.)
2017. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Első babànàl is 3 nap eltérés volt de nem foglalkoztak vele, lehet van valami protokoll 1-2 hét ami alatt nem foglalkoznak vele.
2017. szept. 26. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Par napos kulonbsegnel csak az orvostol, vagy a korhaz protokolljatol fugg, hogy pontositjak-e a kiiras datumat. Nalam pl csak 1-2 napos csuszas volt mindegyik terhessegemnel, de igy is modositottak a datumot.

Oszinten szolva ennek sok jelentosege nincs, max a tarkoredo meresnel, mert ott fontos, hogy az embrio meg napokkal se legyen korabban/kesobb merve.

Szules szempontjabol 2-3 nap szinte mindegy.


De baratnomnel pl 2 hetes kulonbsegek voltak (40+ napos ciklusai vannak) es elso gyereknel igy sem modositott az orvos, mensi szerint 40 hetesen befektette es szulest inditott (holott fiatalabb volt meg a terhesseg tobb, mint 2 hettel). Vegul sehogy sem indult meg magatol, csaszar lett.

A masodik tehessegenel emiatt mar direkt olyan orvost keresett, aki figyelembe vette a hosszu ciklusat es a meret/korbeli kulombseget.

2017. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az első nekem is inditott lett, másodszorra elkerülném csak emiatt ha lehet.
2017. szept. 26. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan csak 2 nappal volt kesobb ovum de azt is figyelembe vette. De nem azt h én szóltam. Hanem azt h mindig 2 nappal kisebb volt a lányom! Így márc 17 helyett 19 re voltam kiírva !
2017. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!