Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Eddig rendszertelen menstruációm volt, ami ki is derült, hogy hormon probléma miatt volt(prolactin). El kezdtük a gyógyszeres kezelést, aztán abba hagytam, mert nagyon rosszul voltam (bromocriptin), helyette egy hormon mentes gyógynövény készítményt kezdem el szedni (barátcserje). Ettől kezdve volt menstruációm 30-35napos ciklusom. Menstruáció előtt 4-5nap pecsételés és menstruáció után is 3-4nap pecsételés. A lényeg. Peteérés óta annyira görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, de még van 10 napom. Puffadás, hasmenés, hasszurka.. Ez mitől lehet? Lehet baba? Menstruációm 09.06-09.13-ig tartott ovulációm pedig 09.16-09.17. Lehet beagyazodas? Segítsetek! Köszönöm szépen!

2017. szept. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha 6-án volt a mestruációt és 30-35 naposak a ciklusaid és akkor nem lehetett 16-án tüszőrepedésed, mert az a menstruáció első napjától visszafele számolva kb 14 nappal van. Szóval ha ebben a hónapban is 30-35 naposak a ciklusaid, akkor 22-27-e között volt tüszőrepedésed. Ez alól persze kivétel, ha esetleg orvos látta UH-val, hogy éppen folyamatban van a dolog vagy előtte állsz.
2017. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elírásokért, telefonról írok.
2017. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ennyire napra pontosan nem számoltam ki, de az előzővel egyetértek. 30-35 napos ciklusnál nem lehet menstruáció után 10 nappal tüszőrepedés. Valószínüleg amikor kiírtad a kérdést akkor volt peteérésed és attól voltak a tüneteid! Megy a drukk, hogy sikerüljön. Mióta próbálkoztok?
2017. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!