Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti bevállalnátok még egy...

Ti bevállalnátok még egy gyereket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Párom 38.

Neki van egy 13 éves és egy 4 éves lánya, más-más anyukáktól. Mindkettőt az apuka neveli.

Nekem van egy majdnem 2 éves lányom, nem ő az apuka.

Nem vagyunk túl rég óta együtt. De pár hete beszélgetünk róla, hogy bevállalnánk e még egy kisbabát.

A három gyerek imádják egymást. De félek hogy 4 gyerek már sok lenne. Még csak együtt sem élünk még. Úgy beszéltük hogy ha teherbe esnék akkor össze költöznénk. Saját lakás adott. Elég nagy is. Így elférnénk. Inkább csak attól félek hogy fiatalon 4 gyerekkel..



2017. szept. 26. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
biztosan nem.
2017. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Jó nagy bolond vagy, ha gyereket szülsz egy olyan pasinak, akinek már két különböző nőtől van egy-egy gyereke, ráadásul úgy, hogy még együtt sem éltek és rövid ideje ismeritek egymást. Gondolkodj egy kicsit kérlek.
2017. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Baromság. Még nem is éltetek együtt, azt sem tudod működne-e. De ha odaköltöznél terhesen, már nem lenne visszaút. Nem is értem ezt a pasast, szerintem nem százas.

Egyébként meg tiszta röhej, 4 gyerek 4 apától és 4 anyától? Nem érzitek, hogy mennyire szánalmas és abnormális? Minek több gyerek, nincs még elég?

2017. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én először összeköltöznék,együtt élnék kb 1 évig,utána mikor ovis lenne a pici gyerek, dolgoznék még 1 évet,hogy legyen SAJÁT gyedem.Ekkor elkezdenék próbálkozni.

Ennyi idő alatt,kiderül,tudtok -e együtt élni?

Hogy csak pót anyát keres a férfi,és ő utána csak éli világát?

Mondjuk én kíváncsi lennék, hova lettek a gyerekek anyjai?

A férfi háza e, ahova mentek?

2017. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
De nemám!
2017. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

- a férfi saját háza.

- az egyik anyuka meghalt.

- a másik lelépett mikor még csak pár hónapos volt a kicsi (ismerem az anyát)

- nem 4 apuka, 4 anyuka lenne.. hiszen számoljunk.. 2 anyuka (én és a kislányé).. 2 apuka (a párom és a lányom apja aki amúgy nem is érdeklődik a gyerek után fél éves kora óta)

- sem én, sem ő, nem pótszülőt keresünk.

2017. szept. 26. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben sem vállalnám be most.

Először együtt kéne élnetek pár évig. Megtapasztalni, főleg neked, hogy milyen három gyereket nevelni, megnézni, hogy továbbra is ennyire imádják-e egymást, nem fog-e gondot okozni, hogy nem testvérek. Ezt előre nem tudhatod, amíg nem éltek együtt. 22 éves lánynak sok három gyerek, megterhelő, és ebből csak egy a tiéd. Biztosan tudnád őket egyformán szeretni hosszú távon is?

Illetve a korkülönbség sem kicsi, jó lenne tudni, megfelel-e neked ilyen fiatalon a nagycsaládos anyuka szerep.

Ha igen, és pár év együttélés után sem lenne ebből semmilyen gond, érthető lenne, hogy gondolkodtok negyedik gyereken, de így nagyon felelőtlen döntés lenne.

A négy gyereket normál családokban is nagyon emg kell gondolni, itt meg duplán. Te is gondolj elsősorban a saját, meglevő gyerekedre.

2017. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.. nem..
2017. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözés után legalább egy évet várnék még azzal, hogy babát vállaljak ebben a helyzetben.
2017. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egy évet várnék, hanem többet. Egyébként nem hiszem, gondolj bele, ha összeköltöztök már eleve kapsz plusz két gyereket. Először azt kéne kipróbálnod milyen 3 gyerekes anyaként, nem rögtön 3 gyerek mellé beköltözni terhesen.
2017. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!