Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés előtt néha (nem minden...

Vérzés előtt néha (nem minden hónapban) nagyon megduzzad a mellem, nehéz és fájdalmas. Olyankor a mensim is görcsösebb. Szeretnék babát, FSH kicsit alacsony. Lehet összefüggés a peteérés és a mellfeszülés között?

Figyelt kérdés
Vagyis, mikor fáj a cicim, akkor volt, vagy nem PÉ-m? Régen éreztem ilyet, mielőtt a PCOS-t diagnosztizálták és a hormonokat beállították volna.
2010. máj. 28. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kaptam clostit meg duphastont, és sokkal erősebb lett a mensi, a görcsök, derékfájdalom, és a mensi előtti mellfájdalom is. Megkérdeztem a dokit, hogy nem baj-e, azt mondta nem mert ha van peteérés, akkor erősebb a fájdalom is, több a tünet.:)
2010. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó hír.Köszönöm!
2010. máj. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!