Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék érdeklődni hogy...

Szeretnék érdeklődni hogy valakiknek van e személyes tapasztalata egy krémmel kapcsolatban ami segít a teherbeesesben. Egy vagina -gel. Most olvastam a neten róla és érdekelné hogy segített e valakine már hogy legyen baba. Ritex aplikatorgel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
A ritex szerintem egy sima síkosító...
2017. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy kinderwunch fel. Ami azt jelenti hogy gyermek kívánság. Tehát aki babát szeretne az használja mert segíti a sperma útját. Ez erdekelne h valakiknek volt e vele szerencséje segített e .
2017. okt. 8. 18:18
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez baromság. Nem fog jobban csúszni a sperma, sem erősebben kilövellni azért, mert valamit odakensz... Sok mindent el lehet adni a terhességgel, akár már a teherbeesésre vágyóknak is, de egy picit nem árt gondolkodni is, mielőtt súlyos ezreket elkölt az ember felesleges dolgokra.
2017. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőgyógyász valami Pre-seed gélt ajánlott, amit felületesen szintén lehet egyszerű síkosítónak definiálni, ehelyett azonban...:

Az ovuláció idején normálisan termelődik valamilyen nyers tojásfehérje szerű nyák a hüvelyben, ami fizikailag segíti a hímivarsejtek eljutását az érett petéhez. Sok nőnél ez azonban nem termelődik kielégítő mennyiségben, sok hüvely eleve "szárazabb" és akár el is maradhat ennek a termelődése.

Ekkor jó a fent említett gél, ami egyrészt beburkolja a hímivarsejteket és ezzel megvédi őket a hüvely savas környezetétől, amitől elpusztulhatnának, másrészt pedig ugyanígy fizikailag segít nekik az odajutásban.

Persze állagánál fogva síkosít is, de az egy teljesen harmadlagos tényező, az elsődleges a hímivarsejtek védelme és mozgásuk segítése. Lehet, hogy az általad kérdezett gél is tud ilyet, azért kinderwunsch.

2018. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sikerült ezzel babasodni?
2023. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi használtunk Ritex Kinderwunsch-t, Müllerben vettem. Viszont nem azzal, hanem egy egyszerűbb síkosítóval (bio gleitgel vagy mi) sikerult. Mondjuk szerintem nem az, csak hogy sok q10et szedtem.
2023. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Köszi! És azt hol vetted? Q210-et nem is hallottam még sosem, hogy érdemes, jó tudni.
2023. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Meddőségi doki javasolta, hogy valami új kutatás szerint aktiválja a petefészket a napi 800-1000 mg Q10. Szerintem az a síkosító is van a müllerben. De van több márkának is ilyenje, a lényeg, hogy alig van benne valami, csak víz, glicerin, mert a legtöbb normál síkosítóban van direkt hímivarsejt-ölő adalék, az ilyen bio cuccokban meg nincs.
2023. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Akkor ezeket is beszerzem mielőbb 🙏☺️
2023. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mennyi q10-et szedtél? Néztek neked amh-t?
2023. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!