Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha, előjáték...

Lehetek terhes ha, előjáték közben (nagyon az elején) véletlenül behatolt a párom?

Figyelt kérdés

Szinte azonnal kihuzta mert nem akarunk bajt, meg tenyleg nem szandekos volt, tulsagosan csusztam :D

Nem kesik meg a menzeszem, nem elvezett belem, tudom, hogy valojaban lehetetlen meg minden csak parázos vagyok. Nyugtassanak meg a tapasztaltabb nõk!

Az elozo kapcsolatomnal elofordult, hogy az egyuttletek felboritottak a ciklusom ezert aggodok, gyogyszert meg mivel eleg valószínűtlen nem nagyon szeretnek bevenni. Legkozelebb sokkal ovatosabb leszek utalok igy parazni

20L



2017. okt. 9. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha volt a nemi szervén előválladék akkor elő fordulhat.
2017. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szinte biztos, hogy nem volt. A hasam szurkal is meg tegnap a hatam is fajt szoval vannak jelei, hogy megjon csak kis hulye parazos vagyok
2017. okt. 9. 17:49
 3/8 A kérdező kommentje:
A 72 órásnak meg tudom milyen dúrva mellékhatásai lehetnek. Azért kérdezem, vegyem be vagy ennyi miatt ne kockáztassak?
2017. okt. 9. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Sok esélye nincs, de nem lehetetlen, teherbeesés szempontjából tök mindegy, hogy véletlen, vagy direkt csusszant be. De ahogy írtad valószínűtlen a terhesség ennyitől, csak amiatt, mert van egy ezrelék esélye nem vennék be tabit.
2017. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, egy terhességnek még durvább mellékhatásai vannak, mint egy 72 órás tablettának. Én nem kockáztatnék.
2017. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Az elővaladék akkor tartalmazhat spermát ha az aktust megelőző időszakban (néhány óra)volt a fiúnak ejakulációja és nem tisztálkodott és nem pisilt egyszer sem utána.

Ha ez kizárható, akkor a teherbeesés esélye közelít a O%-hoz.

2017. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke, de többször csináltuk már gumi nélkül, persze nem ment el bennem (már bogyót szedek hónapok óta), és nem lett baj, szerencsére. Szóval ennyitől nem lettél terhes, nyugi. Ne stresszelj, mert emiatt fog késni.


L/19

2017. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek Köszönöm
2017. okt. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!