Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt hatott a bromocriptin?

Figyelt kérdés
Mennyit szedtetek?
2017. okt. 11. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Fel évig szedtem, de semmit nem használt a tejcsorgasomra. Ezzel a problémával szerintem egyedülálló vagyok, mert minden orvos meglepődött, amikor mondtam.


Sokaknak mar egy hónap is elég. Vagy viszonylag rövid idő mig kifejti a hatását.

2017. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már az első bromociptines hónapban összejött a baba. Folyton hányingerem volt tőle. (2x0,5)
2017. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen prolaktin értékre szedted? 2 felet naponta?
2017. okt. 11. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nyáron volt 612-es az érték és 500-valamennyiig volt a határérték. Napi felet kezdtem szedni belőle, 2 dobozzal beszedtem és most voltam vérvételen és 373 lett.
2017. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es voltam: még annyi, hogy most is felírta a doki, hogy szedjem tovább a napi fél szemet. Nekem amúgy semmi tünetem nem volt, se tejcsorgás, csak az értèk magas volt.
2017. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!