Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tuszorepedeskor rogton kiszaba...

Tuszorepedeskor rogton kiszabadul a petesejt? Mindenhol maskepp olvasom. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Hetfon reggel volt sok folyasom es alhasi gorcsom. Kedd reggelre felment a hom,de hetfon este osszejovetelen voltam es keves alkoholt is ittam es nem ugyan abban az idopontban mertem a homet. Kedden is volt petefeszek szurodas,ezert godoltam,h talan nem szabadult ki a pete egybol. Kedd este birtunk egyutt lenni. Keso lehetett? Vagy miutan kiszabadul azutan is lehet erezni szutodast? Nem akarom,h azt higyjetek,h gorcsosen akarom,csak a ferjem ugy akart idoziteni,a abban a honapban szulessen amikor neki van a szulinapja. Mikor a ho felmegy az ovulacio megtortent? Vagy meg van esely? Remelem ertheto voltam. Koszonom!

2017. okt. 12. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Namost, azért jelölik meg a lehetséges együttlétek napját : ovuláció plusz egy nappal, mert a petènek is idő kell, míg odaér petevezetőbe , vagyis egyszóval : jókor voltatok együtt!:)
2017. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Elméletileg ha magasabb a hő mint ovu előtt akkor megtörtént a tüszőrepedés .De az alkohol és az,hogy nem ugyan abba az időben mérted a hőt meg gondolom nem is alaudtál annyit amennyit szoktál befolyásolja a hőt.

Lehet csak kedden volt ovud

Én így gondolom

2017. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted te nem akarod görcsösen? Nem attól lesz baba, hogy ilyen szinten belemélyedsz a témába, sőt ha ez ilyen bonyolult lenne nem is születnének babák, hogy milyen a hő, meg mi szurkál, tök mindegy, szexeltek kétnaponta ovud környékén és ha egészségesek vagytok összejön.
2017. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam valakinek bele kell szolni! Mint mar irtam egyaltalan nem vagyok ragorcsolve! Ha hiszed jo,ha nem ugyis jo! Es nem voltunk 2naponta egyutt,mert eleg mozgalmas honapunk volt. Elotte 3nappal voltunk egyutt. Azert tettem fel a kerdest,mert felek,h lekestuk,pedig a ferjem mar reg varta ezt a honapot! Szoval ha valaki csak kotekedni akar,kerem gorgessen tovabb,ugy latom ezen az oldalon egyre tobb az ilyen valaszado. Ez az oldal erre lett kitalalva,h kerdest tegyunk fel es aki tudja a valaszt az segitsen a masikon,ne okoskodjon!!!


Az elso 2valaszolonak nagyon koszonom! 😊🤗

2017. okt. 12. 12:04
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem mindegy? Megreped , kiszabadul es max 12-18 oraig eletkepes a pete. Az nem szamit amit te kerdezel. Ennyire maximalisam felesleges beleásni magad. Megfogsz bolondulni..
2017. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd már vissza a kérdésedet, nem véletlen szóltam be és nem is annyira, hogy így felszívd magad, azért az átlag nem kattan ennyire be, mint te, csak erre akartam felhívni a figyelmed, d.ugsz utána vagy összejön, vagy nem, ennyi.
2017. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,most minek kell kotekedni!? Nem mind1 nkd,h megbolondulok v sem? Az okat mar leirtam,h miert tettem fel a kerdest! Mert felek lekestunk es a ferjem nagy alma nem teljesul! Es hibasnak erzem magam,h nem figyeltem elegge a pet! Mint mar mondtam ez az elso probalkozasunk,szoval nincs miert legyek ragorcsolve! A kerdesem LEKESTUK A PET,V ESETLEG MEG ELKAPHATTUK?!! ha nem tudsz valaszolni ertelmesen,akkor legyszives menj okoskodj mashol!!!
2017. okt. 12. 17:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Legyetek egyutt 1-2naponta egesz ciklus alatt es akkor nem kell ezen aggodni vagy LH tesztelj vagy vezess görbét!:-)


De igazuk van így belefogsz gajdulni. Saját bőrömön tapasztaltam. :(


De ha lekéstétek ott a következő ciklus.


Amugy neked nem.álmod ? Csak férjed miatt szeretnék babát?:/

2017. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De en is szeretnem,csak ferjem ugy akart idoziteni,h abban a honapban szulessen,amikor neki is van a szuletesnapja. Homerozok is,csak hetfo este sokaig fent voltunk es alkoholt is ittunk,ezert nem tudom,h a keddi ho azert ment fel,mert megtortent az ovu v mert mas idopontban mertem. Amugy meg tenleg nem gorcsolok ra,az elso gyermekunk is egybol sikerult!
2017. okt. 12. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére (neha szerencsere) nem mi dontunk. Jon ha alkalmas :)
2017. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!