Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen együttléttől...

5 hetes terhesen együttléttől vérfolt, vérzés? Már ha terhesség, és nem csak megkésett mesi.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már 1 hete késik a mesim, és ma reggel együtt voltunk a párommal (de nem durván vagy ilyesmi!), és most vérfolt volt a bugyimon, mióta megláttam görcsölgetek is.

Nem biztos, hogy baba lenne, de lehet.

Ez normális? Már 2 napja barna folyásszerűm volt, egyáltalán nem sok, inkább maszatolás!

Igaz, végig azt éreztem, hogy ma megjön.


2010. máj. 29. 10:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

szia!

nem akarlak elkeseríteni de ilyen nekem már számtalanszor volt és még barnázgatás se kellett előtte éreztem mindenemen, hogy meg fog jönni, de csak nem jött aztán egy jó szeretkezés és puff ott is volt...

2010. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Ha egy hete késik a mensid, miért nem csinálsz tesztet? Kimutatná egy hét késés után, ha baba lenne! Mert ha tényleg terhes vagy, akkor nagy kockázat a vérzés! Ha nem vagy, akkor persze természetes, és meg fog jönni, de mindenképp tisztázd, mi a helyzet, mert lehet belőle komoly állapot is! L27
2010. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

nem tesztelek, félek, hogy fölösleges, és csalódás lesz belőle!

ha nem jön meg rendesen 1 héten belül, csak akkor, és doki!


közben néha vannak rosszulléteim, ilyesmik, de nem tudom!

2010. máj. 29. 10:26
 4/45 anonim ***** válasza:

bocs, de tök hüleséget csinálsz, ha félsz és ezért nem tesztelsz.

tesztelned kell!!! mert ha baba, akkor sokat kockáztatsz a vérzéssel és hogy nem mész az ambulanciára azonnal.

2010. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

de ha van is baba egyáltalán nem biztos hogy + lenne! sokaktól olvasom hogy 2-3 hét késéssel lett csak + vagy olyat is hogy egyáltalán nem lett +!


ha meg elmenne a baba, valami baja van, nem.....??

2010. máj. 29. 10:34
 6/45 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok sajnos a tesztelés híve
2010. máj. 29. 10:36
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
"Nem vagyok a tesztelés híve..." -ezt nem kommentálom. SZerintem felelőtlen vagy, és ha szülő leszel, akkor a te félelmed a legkevesebb. A gyermek ennél többet érdemel. Nem érdekes, hogy félsz, az első mindig az, ami neki a legjobb, és lehet, hogy azért, mert félsz rápisilni egy papírcsíkra, elvetélsz, mert nem kapsz időben támogató gyógyszert. Azok a babák is egészségesen születnek, okosak és szépek, akiknek az elején gyógyszeres segítségre van szükségük a megtapadáshoz!!! Rázd meg magad, ha komolyan anya akarsz lenni, és cselekedj felelősséggel! L27
2010. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Régebben egyszer már volt ilyenem, hogy 2-3 nap barna, majd mesi....lehet hogy pcos vagyok... ezért nem akarom beleélni magam, hanem kivárni!
2010. máj. 29. 10:41
 9/45 anonim ***** válasza:
Én PCO-s vagyok, látták a babát, majd egy héttel később már nem. Bármit , mondom BÁRMIT bevettem volna, hogy megmaradjon, ezért mondom, menj el, vizsgáljanak meg, és kiderül, mi történik benned! Ne kockáztasd meg, hogy ott lenne, de nem tettél érte semmit! Inkább derüljön ki, hogy feleslegesen aggódtál, mint hogy túl késő legyen. L27
2010. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Szia!Teljesen igazat adok az utolsónak!Lehet,hogy baba van és azért fogod elveszteni mert nem teszteltél és ez által nem mentél időben orvoshoz!Megértem én hogy félsz a csalódástól, de ha tényleg baba van akkor bizony segítségre lehet szüksége.Szedd össze magad!Sokan félünk a teszteléstől mégis megtesszük, mert sosem tudni mikor kell segítség a babának!Tesztelj és az eredménynek megfelelően cselekedj, az meg hogy másnak 2 hét után mutatja csak ki nem jelenti azt hogy neked is 2 hét után fogja csak!Remélem összeszeded a bátorságod!Szorítok!Szia!
2010. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!