Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy csinalnatok? Elmeletbe...

Ti hogy csinalnatok? Elmeletben kerdeznek. Ha van mar egy gyermeketek, akit orokbe adtatok, fiatal korotok, es lehetosegeitek hianyaban, de most egy stabil, biztos kapcsolatban teherbe esnetek ti kozolnetek az orokbefogadokkal?

Figyelt kérdés
Termeszetesen a gyermekkel es a szulokkel is van evi egy ket talalkozas. Van kapcsolattartas. A mostani baba tervezett volt?

2017. okt. 15. 21:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van évi egy-két találkozás, akkor előbb-utóbb úgyis kiderül, nem? Lenne ez részedről bármilyen hatással az örökbeadott babára? Nem voltam ilyen helyzetben, úgyhogy nem tudom mit tennék, de szerintem elmondanám. Egyébként neked nem rossz találkozni vele?
2017. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem lenne ra hatassal. Jelenleg. Es igen kiderulne. Csak mire eljon a kovetkezo talalkozas meglesz a "teso". Ezert kerdezek velemenyeket. Kerdesedre valaszolva nem. Nem rossz. Orom latni hogy jol el es boldog
2017. okt. 15. 21:52
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Erdekesen hangzik. És az örökbeadott gyerek mekkora? Vajon ő mit fog szólni? Esetleg nem úgy ismer téged, mint szülőanya, csak barát, ismerős? Vagy hogy kell ezt elképzelni. Bocs, ha sokat kérdezek, nálunk is van ismerősi körben örökbefogadott gyermek, de ők nem találkoznak, legalábbis úgy tudom.
2017. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ugy ismer mint szuloanyja. Es het eves most.
2017. okt. 15. 22:01
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltam ilyen helyzetben. De, en lehet elobb a szuleitol kerdeznem meg, hogy mit tanacsolnak. Csak egy otlet.
2017. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5ös, belegondoltál, hogy a szülőanya valakinek mekkora örömet okozott? hogy megszülte a babát, nem elvetette, és örökbe adta, nem kínozta szegénységgel és nyomorral... megszülte és esélyt adott neki egy szép életre valamint boldoggá tett egy gyermek után áhítozó párt, felelősségteljesen és nagy erő kell ahhoz hogy ilyen nemes cselekedetet véghez tudjon vinni az ember, kihordja, megszüli majd odaadja, hogy a gyereknek jobb legyen!!!

amúgy kérdező, szerintem ezzel nincs semmi gond, megmondod most már érett fejjel lesz egy baba, aki a tiéd lesz és örülsz neki, szerintem veled fognak örülni ők is, és épp úgy folytatódik a kapcsolat, a gyerekek ismerni fogják egymást. nem mindennapi, de nincs vele gond.

2017. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyeket :) igen lehet hogy meglerdezem az orokbefogadokat. Hogy ok.hogy latjak. Semmikeppen sem szeretnek rosszat a kislanyka(m)nak :)
2017. okt. 15. 22:27
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Akik így ajnározzák hogy mekkora buli ez az örökbeadásos dolog, azok belegondoltak már abba, hogy mit érezhet a gyerek, amiért nem kellett az anyjának..?! És mit érez akkor, mikor rajon, hogy a másik gyereke meg kell?
2017. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha szorult volna beled ertelem, tudnad hogy nem azert lett orokbe adva mert nem kell. Csak van akinek nem terjed addig az intelligenciaja hogy felfogja nem akarom nyomorba nevelni a gyereket, ha tudom hogy jo helyre is kerulhet jo korulmenyek koze. Nyilvan nem veletlen tartom vele a kapcsolatot, es nem veletlen ismer ugy , ahogy ismer. Tudom nehez feldolgozni, de van aki.nem annyira onzo hogy mindenaron megtart egy gyereket, meg akkor ha tudja semmifele lehetosege nem adott ahhoz hogy a gyerek kiegyensulyozottan es boldogan nojon fel vele. Es uram bicsasd meg, hogy kozben felnottem, es tudom biztositani a leendo gyerekemnek azt amit megerdemel! Amit az a masik gyerek is megerdemel!! Kicsit nolj fel te is
2017. okt. 16. 09:52
 10/25 anonim ***** válasza:
35%
Ja, felnőttem, és felelősség teljesen szexelek és védekezek! Nehogy már ennek hiányát, elmulasztását, majd egy gyerek életének megnyomorítását "nemes tettként" állítsuk be!!
2017. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!