Elhalt terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemvárt előtt 4 nappal pozit teszteltem aztán minden nap teszteltem és egyre erösebb pozik lettek. Az 5. héten kicsit fáradékonyabb voltam és fáztam is egyfolytában, de semmi émelygés meg hányinger. Csak az 5. Héten egyik nap reggel kicsit hányingerem volt meg ájulásérzésem de ennyi. Most 6 hét 2 napos vagyok és még azok azok a tünetek is amik voltak elmúltak, a fáradékonyság meg a fázósság is elmúlt, vissza is esett a hőm. Szerintem ez elhalt baba lesz, sajnos eleg rossz megérzésem van, de nem görcsölök meg semmi. Sőt inkább energikus vagyok. Nem is tudom miert irtam ki a kerdest, nem azt varom h azt mondjatok minden rendben lesz.. az elsö két terhessegem a 4. Hettol megereztem es most semmit sem erzek, mintha nem is lennek terhes. A heten megyek nodokihoz. De szerintetek?
2017. okt. 16. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik gyereknél az elején egész nap hányingerem volt. A másiknál csak 3-4 naponta - az első szünetnél be is paráztam persze, de két nap múlva visszajött. Szerintem én a hőmet nem mérném (pozitív teszt után is szokták még hetekig?), annyit érsz el vele, hogy paráztatod magad - és bár a pozitív gondolatok erejében nem hiszek, mert kényszeresen nem lehet lazának lenni, de az bizonyított, hogy a stressz kihat az ember biológiájára. Ordíts egy nagyot vagy vágj földhöz valamit vagy sírj egy sort, de utána próbáld meg elfoglalni magad olyasmivel, amit szeretsz és leköt, mert attól biztos nem leszel terhesebb, ha befelé figyelsz, csak nem hagyod dolgozni a vegetatív rendszered, ami irányítás nélkül jobban működik.
2017. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés nem volt, ha jól értem. Szerintem ne aggódj, a terhesség nem annak a függvénye, h mennyire érzed magad szarul. Nekem semmi tipikus terhességi tünetem nem volt az egész terhesség alatt, és van egy egészséges fiam.
2017. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem se aggódj. Majd irj hogy mi volt a dokinàl
2017. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha sem erős görcs sem vér vagy barna nem volt, ne aggodj es na paramamiskodj.:)

Nekem 2 hetente jottek mentek a tunetek. Ez ilyen.. semmit se jelent. Van akinek hanyingere van es hány is 12 hetes uh napjan is es megis reg elhalt terhessege van. Ismerek ilyet. Hidd el semmibaj.

Magnezium mef folsav es orulj ha nem hánysz pl

2017. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszi kedvesek vagytok! Adtam a dolognak ugy 10 szazalekot ebbe kapaszkodok hatha mrgis ott van es jol van.. volt mar vetelesem 5 hetesen de ott 2 nap barnazas utan egybol elveteltem nagy gorcsok kozepette. De olyan fura ez a terhesseg, ugye en csak ahhoz tudok viszonyitani h fiamnal es lanyomnal milyen volt ez meg tokre nem olyan. Persze megírom majd mi volt a dokinál.
2017. okt. 16. 13:32
 6/16 anonim ***** válasza:
NE KOMBINÁLJ. EZ MOST ILYEN ÉS KÉSZ...
2017. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más!

Nekem sem volt soha semmi tünetem, semmi bajom.

Egészséges fiam van.

2017. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Mennyire esett vissza a hőd? Nem akarlak riogatni de nekem amikorleesett utana elmentek orvoshoz és méhen kívüli terhességet állapított meg. Hozzáteszem semmi de semmi bajom nem volt. Csak a hőm.....
2017. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
36.4ről 35.4re
2017. okt. 16. 19:10
 10/16 anonim ***** válasza:
Hú, az tényleg nagyon nagy esés. Alapból sztem nagyon alacsony a hőd.Pajzsmirigyeddel minden ok? Drukkolok, hogy mégis minden rendben legyen!
2017. okt. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!