Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondoltok erről, már...

Ti mit gondoltok erről, már esélytelen a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap 12 dpon negatív lett a 10-es walentin tesztem. Ha nagyon nézem, van egy irtó halvány második csík, de ezt nem venném pozitívnak. A többi babámmal már a 10. Dpo délután nagyon halvány, de látható pozitív tesztem volt. Így már ne is reménykedjünk? A mellem érzékeny, nekem ez és a görcsölgetés volt mindegyiknél az első tünet, már 9.dpo-tól, mert egyébként sosem fáj a mellem és nem is görcsölök mensikor(előtte pláne nem). A hőm még fenn van szépen, vezetek hőgörbét. Bár kicsit cikk-cakkosan indult a luteális fázisom.
2017. okt. 17. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

12. dpo-n még azért nem 100%-osan mutat megbízható eredményt a teszt.

Változó, hogy hányadik dpo-ra történik meg a beágyazódás és kezd termelődni a hcg.

2017. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!