Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában hajnalban van ovu?...

Általában hajnalban van ovu? Vagy nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a neten, hogy nagyrészt hajnalban van de szerintem nekem délutánonként szokott lenni.

Az ovu teszt általában egy nap pozitív ill másnap reggel.

Délután pedig erős görcseim vannak melyek estére elmúlnak. Szinte minden hónap ilyen.

A hőm sem szokott esni csak az ovu utáni nap emelkedni.


Ha csak az ovu napján este voltunk együtt az sikeres lehet? Vagy ha mégis reggel volt akkor nem?


2017. okt. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne sikeres! A "kisfickók" legalább 2 napig életképesek odabent, várakoznak! :D A petesejt pedig 12-24 óráig.
2017. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kétszer voltunk együtt ami szóba jöhet. Az egyik péntek reggel a másik tegnap este.

Szerintem tegnap délután volt az ovu.

Nem tudom ezek jók e, mert a pénteki lehet túl hamar volt a tegnapi meg későn.(bár csak pár órával ovu után)

Köszönöm a választ!

2017. okt. 17. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a pénteki túl hamar lehetett. De a tegnapi jó lehet! :) Drukkolok! :)
2017. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!