Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy mennyi az eselye a terhess...

Igy mennyi az eselye a terhessegnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, nagyon bután cselekedtem es szegyenlem is magamat, de sajnos nem tudom vissza csinalni.

Lefekudtem a baratommal ovszer es minden egyéb vedekezes nelkul, nem elvezett el belem, ez biztos. Amiért nagyon felek, az azert van mert a peteeresem 14-15.en volt. Az egyuttlet pedig 11 es 12.en volt. Szoval elvileg a peteeresem elott, ami szerintem kesett es ma van, mert sokat stresszeltem ebben a par hetben es most jon belolem kicsi valadek.

Tudom, nagy felelotlenseg... Az abortuszba bele se merek gondolni! A babat sokkal jobban sajnalnam mint magamat, de csak arra tudok gondolni hogy mi var ram a terhes vagyok... Varok minden kommentet:(

Amugy azt nagyon sokszor olvastam hogy a megszakitasos vedekezessel egy év alatt 100 nobol 35 lesz terhes. Akkor elvileg 75%-ban biztonsagos, nem? De ez a peteeres alatti idoszakra is ervenyes, vagy olyankor sokkal tobb a terhesseg eselye? Azt is olvastam hogy ha a ferfi gyakran elvezik el, es dohanyzik akkor a spermai rosszabb "minoseguek". Errol is velemeny?

Nagyon remelem hogy nem leszek terhes, de bármi történjen soha tobbet nem fogok vedekezes nelkul szeretkezni...

Ha valakinek van kedve, privatba is irjon nyugodtan!

Utolso ehez tartozó kerdes: ha múlt homapban vettem be 72oras tablettát, akkor most csuszhatott a peteeresem?:c



2017. okt. 17. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi az esélye, hogyha holnap elmész otthonról, akkor elüt egy busz?


Na kb annyi, minthogy terhes vagy. Persze majd jönnek a riogatók, akik szerint faroknak és puncinak egy szobában sem szabadna lennie anélkül, hogy a péniszen óvszer van, különben 100% a terhesség.

2017. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jaj Koszonom a gyors valaszt! Nagyon sok olyat olvastam itt hogy x evig igy vedekeztek es nem lett belole 'baj". Remelem nem vagyok annyira szerencsetlen hogy nekem meg 2 nap alatt baj legyen...
2017. okt. 17. 21:04
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
1-esnek igaza van, de ide valóban olyanok járnak, akik mindjárt rázendítenek, hogy tuti biztos terhes vagy, prrsze nem kizárt, hogy az vagy, de kicsi a valószínűsége.
2017. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Itt amúgy azok a fanatikusok vannak többségben, akik szerint az életben egyszer nem lehet punciba farkat tenni csupaszon (bármi védekezés nélkül, elélvezés előtt kihúzással) anélkül, hogy ne lenne terhesség.


De a valóságban ez néha megtörténik és abból nem lesz gyerek.

Mondom: Ugyanaz az esélye, minthogy holnap a házadra zuhan egy repülő.

2017. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

68%-os minden ilyen kérdéshez odaírja hogy szinte semmi esélyed.


Én meg azt tudom mondani hogy én egyszeri megszakításból, menstruációm 5. napján lettem terhes...erre mennyi volt az esély kedves 68%-os?


Unokahúgom elvileg csak pettingelt, aztán kiderült hogy kb két percre tette be neki a pasija. Kb két hét múlva fog szülni.


Kérdező: ha nem akarsz gyereket MINDIG védekezz mert MINDIG van esély a teherbeesésre, főleg ha nem akarod.


Van aki nem lesz mellette terhes, másnak meg összejön. De hiába mondjuk hogy 1% esélyed van a terhességre ha beleesel nem igaz? Ezért felesleges százalékokat számolgatni.

2017. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Koszonom az osszes valaszt!

Utolso: igen, teljes mertekben igazad van. Tudom hogy nagyon felelotlenul cselekedtem, es mar most tanultam a hibambol.

2017. okt. 17. 21:26
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

5:

De látod, mindenki csak a saját történeteivel jön.


Az én szüleim meg 30 évig dugtak megszakítással és 2 gyerekük lett, mindkettő akkor, amikor akarták.


Én is tartós kapcsolatban szinte soha nem használok óvszert és sosem lett még gyerekem akaratlanul. (Köszönöm szépen a kérdést előre is, én is termékeny vagyok.)

2017. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7es: hat elegge megnyugtattal:) igazabol sokak szerint lehetetlen elovaladektol a terhesseg, es nehanyan azt mondjak hogy valaki megszakitasos vedekezesbol lett terhes akkor a parja nem huzta ki idoben. En nem tudom mibe higyjek de legtobb oldal azt irja hogy az elovaldekot egy copwey(nem tudom hogy jol irtam e) nevu mirigy termeli aminek nem a megtermekenyites a szerepe..
2017. okt. 17. 21:46
 9/24 anonim ***** válasza:
Kedves 5! Nem sűrűn válaszolok itt, főleg nem ebben a témában. 10-15 évig védekeztem megszakitással, nem lettem terhes, amikor meg akartam 2 hónap alatt. Kérdésedre a válasz: ha valaki a ciklusa 5. napján teherbe esik, akkor annak fel van borulva a hormonháztartása, vizsgáltasd ki magad.
2017. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"igazabol sokak szerint lehetetlen elovaladektol a terhesseg"


Nem lehetetlen. Csak épp akkora az esélye, mint hogy holnap valaki kiraboljon téged a nyílt utcán.


Az arányokkal, esélyekkel legyünk már tisztában. Nem mindegy, hogy 10%, 1%, 0,1% vagy 0,00001%.

2017. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!