Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 ciklusnapon vagyok.8....

15 ciklusnapon vagyok.8. ciklusnapon boltan uh nyomonkovetesen. Akkor 17mm es 14mm tuszo 7mm nykh volt.11 12 cnapon ovu. Tegnap ota vizes folyasom van. Ez mitol lehet closti honapba vagyok lehet baba?

Figyelt kérdés
Annyi hogy hetvegen gorcsolgettem voltunk egyutt is. Lehet akkor repedt meg a 17 mm de idegesit ez a vizes folyas.segitsetek

#Closti.pete.ovu.teherbeeses.terhesseg.tuszo
2017. okt. 18. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 17mmes tuszo ra 3 napra repedt meg hő es LH teszt szerint.:-) (clostis honap volt) amugy 3.kuraban sikerult es nekem akkor vekonyabb nyákhártyám volt mint most neked :)

A closti nem hiszem h okoz ilyen folyast neha elofordul minden oke nélkül is.

Hanyadik kúra?

Mikorra nem várod?

2017. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos rendszertelen a ciklusom. Norcoluttal jott meg okt4.en 3napon kezdtem a clostit. 5 napig. De proba keppen oktober 6. An is csinaltam ovu tesztet mely pozi lett szoval nem tudom. Ez az elso clostis honap.
2017. okt. 18. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor sztem a 12vagy 12.ciklusnaphoz adj hozzá 14et es akkorra nem várod.closti elott nekemis volt h norcolut kellett , ha nincs rendes peteeres akkor nem is csoda h rendszertelen a menzesz.

E vitamint szedjél nehogy elvékonyítsa a closti a mehnyálkahártyád

Tipp 12 dpotol tesztelj hatha sikerult. Mert akkor ha barnazol kell progi es jobb tudni ha baba miatt barnazol progi hiany miatt mint azt hinni megjott.

A closti beallitja a ciklust nagyrészt! Szval most idore megjon ha repedt a tuszo

2017. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Nagyon szeretnem ha baba lenne de nem hiszem hogy rogton az elso hoban sikerul.😭
2017. okt. 18. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Es tragediai az? Az elso 3 honapban sikerulni fog ne aggodj. Ez a fontos :)

Ha nem sikerul elsore akkor majd masodszorra vagy harmadszorra. Ha csak ennyi a baj h nincs rendes ovud akkor sztem mar lehet h segitett mkst v második kúrában.

Egyutt voltatok a termékeny napokon?


Nekunk azt ajanlotta a doki h a 11.ciklusnaptól minden nap legyunk egyutt egy hetig minden nap , mi egy napot pihentunk itt de majdnem minden nap megvolt es ossze ia jott

2017. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!