Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett volt már...

Spirál mellett volt már valaki terhes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja van spirálom 2 napja késik ... melleim kissé megduzzattak mint ha az étvágyat is nagyobb lenne ... bár ez pszihes is lehet , sajnos antibiotikumot is szedtem a supraxot 400mg érdekelne h járt e már valaki így . Spirál mellett lehetek terhes ? A babának mi baja lehet ha esetleg megtartom ? Nem utolsó sorban ugye az antibiotikum kuratol is tartok ...

2017. okt. 20. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumtol is siman keshet.

De ha esetleg megis baba lenne,pont az antibiotikum nem artana neki egy piciket sem,mivel annyira korai szakaszban szedted,hogy meg nem volt a verarmotok osszekapcsolodva.igy hozza abbol semmi nem juthatna el.

De sztem csak antibogyotol kesik.

Tesztet csinalj,az mar mutatna.

Milyen spiralod van?sima?

Nekem hormonos van 1,5 eve es az utobbi honapokban rendszeresen 30-31 napra jon meg a 28 helyett.

Amugy mar hallottam spiral melletti terhessegrol,nem kizart.foleg sima spiralnal.de rettento ritka.

2017. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a spirál neve GoldyLilli azt hiszem, nem hiszem,hogy hormonos. Csináltam tetszett de nem első vizeletből és negatív lesz ha holnap sem jön meg hétfőn ismétlem egy reggeli vizeletből ... Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásódát .
2017. okt. 21. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha baba van a dologban, akkor el kell menni orvoshoz, hogy megnézze, hol tapadt meg. Ismerek olyan szituációt is, amikor kivették terhesség közben a spirált, mert messze volt a babától, de olyan esetről is hallottam, amikor egész terhesség során benn volt a spirál a baba mellett, de nem ártott neki egyáltalán.
2017. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, méhenkívüli. Gold lillym volt
2017. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ismerek olyat, aki 2x is terhes lett spirál mellett, és a férje abortuszra kényszerítette - én nagyon bánom, mert emiatt két édestestvéremet nem ismerhettem meg. Ezen kívül az utánuk születő öcsém tiszta depis lett - ez elő szokott fordulni abortusz után született gyerekeknél.

Olyanokról is tudok, akik bevállalták így a babát. És nem bánták meg.

2017. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lett?
2018. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!