Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez valami hormonális probléma?

Ez valami hormonális probléma?

Figyelt kérdés
lényeg a lényeg, egy baki után bevettem egy esemény utánit, rendesen megjött, mert amúgyis meg kellett volna jönnie, mensim alatt volt egy üres napom mint mindig, amikor nem véreztem így akkor megint együtt voltunk, gumi fennmaradt, de vége kint, elvileg nem folyt ki semmi, de elég volt ahhoz, hogy kb elvegye a kedvem mindentől, azóta nem is dumálok a sráccal. Az első elmaradt napon teszteltem, negatív, rá egy hétre megint, akkor is, de rá két órára megjött a mensim. Gondolom így a terhességet kizárhatom, de a vérzés kevesebb volt, de ugyanúgy kinyúlt hat-hét napra a szokásos módon. Emellett nekem mindig a legnagyobb tamponra volt szükségem és volt, hogy nyolc napig is igen erős vérzéssel vergődtem, most akkor lehet, hogy az a bevett tabi kicsit az amúgy fura mensimet most rendbetette?
2017. okt. 21. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A kevesebb mennyiség a dupla vérzés miatt volt esélyesen, az meg persze, lehet a tabi miatt,

Még a következő hónap lehet "fura", utána visszaáll majd a megszokottra.

Viszont ha többszöri a baleset az óvszerrel, akkor én a helyedben íratnék bogyót. Kisebb teher a szervezetnek, mint a 72 órás, és nem kell stresszelni, ha valami baki történik a gumival.

2017. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó én már voltam olyan megborult pillanatomban, hogy azt hittem ez ilyen terhességi alatti mensi. de az teljesen más állagú asszem. nekem barnázással kezdődött, majd rendesen piros, majd a végén megint barna. csak kevesebb. mostanában szabadidőmben bebeszélek magamnak minden hülyeséget :D
2017. okt. 21. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor nekem kellett egyszer 72 órás, utána ugyanígy megjött, a következő viszont olyan darabos volt, mint a cseresznyelekvár. Én meg így ültem, hogy úristen, mi bajom van, hogy ilyen mócsingok távoznak menzesz címén. De nem volt semmi bajom.


A tabi szétvágja a hormonháztartásodat, kb. bármi normális pár hónapig. Nem véletlen, hogy félévente egyszer ad csak maximum a doki.

2017. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja a mócsingok nekem megszokottak, most annyi, hogy abból is kevesebb volt, kb most így négy napig véreztem normálisan az elején meg a végén volt egy kicsi barnázás ami belefér. de akkor megnyugtat, hogy másnak is így volt, kicsit megijedtem tőle azért, bár az esély amúgyis igen kicsi volt a babára, csak még sosem kellett ilyen gyógyszer nem tudtam, hogy akár még a végén normális mennyiségűt fogok tőle mensizni :D
2017. okt. 22. 16:15
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis hat napig
2017. okt. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!