Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ismét aggódjak?

Szerintetek ismét aggódjak?

Figyelt kérdés

Juniusban volt egy spontan vetelesem. A jel az volt, hogy nem nagyon erosodtek a tesztek, egyertelmu pozitiv volt tobb is, de kimaradas utan 1 hettel sem volt 2 eros vonal, aztan elkezdtem barnazni es megjott. A doki mar nem is latott terhesseget.

Most ismet pozitivat teszteltem, legeloszor kedd du. volt lathato egy 10-es erzekenysegu Benu teszten. Azota csinaltam tobbet is, de nem ertem , hogy pl.a facelle miert nem erosodik. Rairtam a tesztekre, hogy melyiket mikor csinaltam, hogy kovethetobb legyen. A corax es x epil hogy lehet tobbedik vizeletbol rrosebb, mikor reggel a facelle epphogy pozitiv lett, pedig egesz ejjel nem ittam, nem pisiltem. Normalis valaszokat kernek szepen, az oltogatok kimeljenek. Felek, nehogy megint veteles legyen.


2017. okt. 21. 11:59
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Kb.hetfore nem varom. Csatolom a kepet is, csak valamiert nem tolti be.
2017. okt. 21. 12:02
 2/40 A kérdező kommentje:
2017. okt. 21. 12:07
 3/40 anonim ***** válasza:
78%
Most ezek szeptemberi tesztek vagy elfelejtetted, hogy 10. hó van? Egyébként egy fajta tesztet kéne használni mert így nem lehet összehasonlítani.
2017. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
jajjj basszus, de hulye vagyok. Oktoberiek, csak elirtam. Bocs😁
2017. okt. 21. 12:25
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Ok. De így sok fajta tesztnél nem érdemes hasonlígatni.
2017. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Igazad van egyebkent. De ha igy nezzuk, akkor az nem jo jel, hogy a tegnap reggeli facelke erosebb mint a mai...sajnos.
2017. okt. 21. 12:27
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

Ooo nekem ennyire se voltak erosek.:) aztan elmentem onszorgalombol hcg vervetelre 2x 2 nap kihagyással

Elsonek 734 mlu volt a hcg szintem (verben ugye.. mert vizeletben maskepp valasztodik ki es sokkal kevesebb) de akkor halvany facellem volt

Aztan csinaltan clear bluet a kovetkezo vervetel reggelen es az is eleg halvanyka volt annak ellenere h meg aznap kaptam az eredmenyt ami 2500as hcg szintet mutatott.

Elotte 2 honappal nekem is ilyen spontan vetelesem volt.

Ezek a tesztek nem alkalmasak a hcg szint meresre. Foleg h masfajtat hasznalsz ossze-vissza. Ne aggodj

Menj el egy vervetelre ha az megnyugtat :)

Halkan gratulálok. Szep tesztek

2017. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Ja es 4+3 es 4+5 hetesen mentem :) sose lett eros 2 csikos tesztem. Megis ma vagyok 19hetes.:)
2017. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatast es a normalis stilust!! Vervetelre sajnos nem tudok most elmenni, marad a varakozas. Hatha en is most ugy jarok mint te! Remenykedem!
2017. okt. 21. 13:02
 10/40 anonim ***** válasza:
Hidd el semmi baj nem lesz. Pihenj amennyit csak lehet. Ne foglalkozz semmivel. Szedj napi 2-3szem magneziumot meg pl vasat nekem hasmenesem lett a magnaziumtol de kellett.. igy a vas segitett h fogja a székltetet. Egyebkent en elmennek a helyedben orvoshoz miharabb. En így tettem.. ugyan nem latott semmit 2-3 nap késésnél de írt fel progeszteront az előzmények miatt. Nagyon megnyugtató volt mert igyis sokaig barnazgattam
2017. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!