Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg volt az ovuláció hő alapján?

Meg volt az ovuláció hő alapján?

Figyelt kérdés

[link]



Nekem napközben is magasabb szokott lenni ovuláció után, és most napközben ugyan annyi mint ovuláció előtt.


2017. okt. 21. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én azt mondanám nincs ovulációd. De nem annyira a hő miatt, hanem mert a 33 ciklusnapon nagyon késői lenne. De a hő is alig emelkedett. Ilyen hosszú ciklusod van az már önmagában megér egy kivizsgálást.


Egyébként reggel mérd, rögtön ébredés után, mert a napközbeni hő nem utal semmire.

2017. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reggel mértem közvetlen felkelés után. Nyelv alatt, Nem minden hónapba van ovuláció, és 3erteket szokott emelkedni az alaphőhöz képest, és meg is jön a hő emelkedestol számolva 15.napra. De általában ha emelkedik a hőm a napközbeni hőm is magasabb. De most nem, és nem tudom ez befolyásol e valamit..
2017. okt. 21. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Felkelés után méred a hőt??

Akkor volt ovuláció amikor bejelölte a görbén.Szerintem bár nem biztos

47 napos lesz megint a ciklusod

Túl hosszú.

2017. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, igen közvetlen felkelés után, ha 1honapba nincs ovuláció akkor meg sem jön a vérzés, így előző hónapba kimaradt. Azért ilyen hosszú
2017. okt. 21. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Felkelés előtt kell mérni.

Mindig ugyan abba az időben,a ciklus elejétől.Mert így nem lehet értékelni.

Vagyis úgy értem,oké lehet ott ahol behúzta de lehet hamarabb volt.

Mindig ilyen hosszú a ciklusod?Vagy ez kivétel volt(előző ciklus)?

2017. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat sztem nincs. Ha jól mérted nincs.
2017. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ébredés után,még az ágyban mérem. Változó a ciklus, voltam nő gyógyásznál is. Ennél jobban látszik általában az ovuláció.
2017. okt. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!