Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után is tojásfehérje...

Ovuláció után is tojásfehérje szerű nyák. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Két napja pozitív ovu tesztet pisiltem, nagyon meg is örültem, mert ennyire egyértelmű még sosem volt. Együtt is voltunk a párommal, de azóta is van ilyen nyákom. Ilyenkor száraz szakasz következik nem? Volt valakinek ilyen tapasztalata?

2017. okt. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Akkor van az ovu, amikor először negatív lesz a pozi ovu teszt után.
2017. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja! Egy teszt nem teszt.. Lehet napokig pozi, s majd csak a negatív napon van ovu. A nyák alapján még csak most lesz/van. Lehet próbálkozott a szervezeted, de még csak ez után reped meg a tüsző. Görbét nem vezetsz? Abból lehetne következtetni.
2017. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Görbét nem vezetek, de természetesen teszteltem a pozitív nap után is ès akkor már negatív volt.
2017. okt. 22. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!