Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 DPO napján vagyok a páromma...

12 DPO napján vagyok a párommal éppen peteérésemkor voltunk együtt. A nem vártam épp ma lenne esedékes a hőm nem esett vissza reggel. Szerintetek sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Tavaly PCOS diagnosztizáltak nálam akkor terheléses vérvételen is voltam de aztán az eredményemmel nem mentem tovább endokrinológushoz hanem a füves Gyuri bácsi tanácsára gyógytea kúrát végeztem 1 évvel ezelőtt már és azóta rendszeresen volt menstruációm. Párommal június óta nem védekeztünk de csak ebben a hónapban alakult úgy hogy épp jókor voltunk együtt. A mellem feszül pár napja ami menstruációkor is mindig szokott. Itt a hőgörbém: file:///storage/emulated/0/Download/b_D7hrAQ.png

2017. okt. 22. 08:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%

Agyilag nem birom felfogni az ilyen " kerdeseket " .

Szerinted bele latunk a hasadba ?

Most erre mit lehet irni?

Vagy terhes vagy, vagy nem. Erre valo a terhessegi teszt.

Vagy ha most itt azt irja Kisguci Illesne, hogy terhes vagy, akkor mesz babaruhat venni ?

2017. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek, mindenki tudja hogy a 25ös tesztek 12. dpon még nem nagy eséllyel mutatják ki az esetleges terhességet. Válaszod stílusából azt gondolom férfi vagy, nekem segítő hasonló cipőben járó emberek segítségére véleményére van szükségem. Nincs szükségem ilyen negatív vasárnap épp unatkozó egyén bunkó beszólogatására. Köszönöm
2017. okt. 22. 09:15
 3/44 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem vagyok ferfi. Sot, nekem is voltak problemain, rosszabb mint a policisztas ovarium szindroma.

Aztan mikor a nemvart napjan nem jott meg, teszteltem. Felnott nokent nem itt kerdezgettem, mert tudtam, senki nem lat a hasamba.

De mindegy, hatha valaki jon, es azt irja terhes vagy, akkor majd orulunk egyutt !

2017. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem jó a hőgörbe linked. Ameddig nem betegedsz meg bármi lehet. :) Ha holnap tesztelsz már biztos valami kis halvány csíknak lennie kell,ha 25-ös akkor is. ;) Szorítok!
2017. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Bogi/AppData/Local/Temp/2312.pdf
2017. okt. 22. 09:29
 6/44 A kérdező kommentje:
Bocsi, megkínlódtam a linkkel, remélem ez már jó lesz: [link]
2017. okt. 22. 09:35
 7/44 anonim ***** válasza:
Sikerult
2017. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Én sajnos annyira nem értek még a görbéhez(két hónapja mèrem),csak azért szóltam,mert mások biztos tudnak neked segíteni. ☺ Szorítok,én holnapra nem várom! 4-es voltam
2017. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Szia 4es :)! Én is két hónapja görbézek, ezért is kértem ehhez jobban értő, többet tapasztalt emberek segítségét. :) Szorítok neked és magamnak is, jó lenne ha sikerülne, bízom benne nagyon.
2017. okt. 22. 09:52
 10/44 anonim ***** válasza:
Holnap várom a fejleményeket! :) Majd én is megírom! (4-es)
2017. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!