Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojasfeherjes folyasban...

A tojasfeherjes folyasban mennyire lehet megbizni? Kb akkor van a peteeres is?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
kb ovu elott 2 nappal szokott lenni
2017. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenkor voltunk együtt amelyik nap megjelent a tojásfehérjés folyás, meg 2 nappal később, 2 ciklusban is így sikerült időzíteni. Az egyik esetben a ciklusban más együttlét nem is volt, a másikban volt, de ciklus elején meg végén inkább. 2 gyerek az eredmény.

Azt nem tudom pontosan mikor van ovu ehhez a folyáshoz képest, de igen, kb akkor. Szerintem a folyás után. (De az biztos, hogy ilyenkor még nem késő az együttlét)

2017. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Termékeny időszakra utal. De pontosan akkor tudod meg h neked mikor van ez ha figyeles es kozben LH teszttel megállapítod mikor van LH csúcsod,es ha pozi az LH teszt tehat LH csúcs van akkor masnap reped a tuszo altalaban hajnalban vagy reggel.


Nekem 13-14napon volt 2 napig ez a nyák (ha volt,mert sokszor, utolso ciklusomban is elmaradt)

Es általában 16-18.napon repedt a tuszom. Hogorbe + LH teszt szerint.

2017. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Dettó, mint a 2. válaszoló! :)

Tőle kérdezem, hogy mi lett a nemük? Nekünk 2 fiú. (van egy lányunk is, de ő sokára jött össze, nem figyeltem semmit). Mert elvileg ovu idején nagyobb az esély a fiúra, előtte pár nappal meg a lányra, mert az utóbbiak több napig bírják. Bocs az offért.

2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat . Remélem sikerrel jarunk mi is
2017. okt. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!