Lehet hogy baj van?

Figyelt kérdés
5 napja maradt el a menstruációm. Már menstruáció előtt 5 nappal pozitív tesztem lett. Azóta még erősebb 2 csíkok. 2 napja furcsa előérzetem van . Ma a semmiből hasított akkora fájdalom a derekamba ,hogy mozdulni sem tudtam előtte bővebb áttetsző folyás volt. Az örült fájdalom kb 3 percig tartott aztan elmúlt és erős hányinger maradt csak . Férjem nincs meg itthon 3 éves lányommal vagyok . Dokim nem veszi fel . Ez gondolom semmi jót nem jelent . Van aki tapasztalt ilyet ??

2017. okt. 22. 15:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Holnap delitan lesz az orvosom . Akkro tid megnézni. Azt mondta pihenjek addig is ja tudok . Nagyon félek. Derekam azóta is fáj csak nem olyan elsej de faj
2017. okt. 22. 16:56
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj mennyi elütés. A kicsi az ölembe ült és nem tudtam rendesen írni.
2017. okt. 22. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ilyezgetni de remélem nem megy el a babád
2017. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ver nem volt ...par óra és végre orvoshoz jutok. Remélem csak valami nem tudom mi volt . De iszonyatos fájdalommal járt.
2017. okt. 23. 08:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 8-9 hetes korom körül volt egyszer, hogy az oldalamon feküdtem és tüsszentettem. Olyan erős, égető-nyilaló fájdalmat éreztem (azt hiszem mondjuk "elölről), azt hittem belehalok. Megijedtem nagyon, de nem történt semmi. Már 2 hónapos a babám. :)
2017. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mit mondott a doki?
2017. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy hatalmas hemathoma van a petezsák előtt. Doki szerint rendkívül pici az esel y hogy megmaradjon
2017. okt. 25. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Én hétfőn kerültem sürgősségire. Rózsaszínes véres folyásom volt meg mensi fájdalmam ( 5+4 hetes voltam) Azt mondta a doki már nem látja a petezsákot sem,amit múlt héten még igen. Meg fog jönni a menstruációm, de azóta is csak rózsaszínes. Neked még van esélyed! Szorítok!
2017. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj istenem !!! Annyira sajnálom:(
2017. okt. 25. 13:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!