Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, aki nem várt...

Volt olyan, aki nem várt előtt 2-3 nappal szeretkezett a párjával? Volt olyan, aki elvetélt?

Figyelt kérdés
Használok ovulációs tesztet.2 pozitív napon tudtunk együtt lenni párommal de sajnos az első negatív napon nem.Ma hajnalban meg tegnap este szexeltünk párommal és fèlek hogy ha össze is jött a baba,akkor elmegy.Keddre nem várom.Aki ki akar nevetni az ne írjon.Mindenki mást érez meg tapasztal nem várt környékén.Vàrom normális emberek tapasztalatait.Ismerősöm szerint nagy eséllyel lehet baba hogy 2 pozitív napon tudtunk együtt lenni pàrommal.
2017. okt. 22. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel 2 baj van

- aki ilyen korán elvetél mindegy milyen okból, nagy eséllyel nem is tudja, hogy babás volt.

- egészséges pároknál is 20% körül van egy ovu körüli együttlétből, hogy baba lesz.


Egészséges terhességnél nem okoz a szex gondot. Amelyik terhesség ilyen korán elmegy, vagy rosszul tapadt meg, vagy hormonális okok miatt, vagy valamilyen sejtosztódási hiba történt, még a vetélések több mint fele is fejlődési rendellenesség miatt szakad meg.

2017. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ma màr kérdezted ezt egyszer... Azóta mi változott?
2017. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Inofolic port iszok.A nőgyógyászom javasolta.Egyik kolléganőm 2 havi adag beszedése után teherbe esett.Bízok benne hogy segíteni fog.Volt hüvelyi uh-m meg vérvétel amiből nézett az orvos hormonokat meg petefészek funkciókat ès azt mondta hogy szervileg is rendben vagyok meg a hormonok is rendben vannak.Èn már 5.havi adag inofolicot szedek.
2017. okt. 22. 15:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Újra kiírtam,mert amit tabletről írtam az èrtelmetlen volt a tablet szótára miatt.
2017. okt. 22. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
A szextől nem tudsz elvetélni ilyen korán, menzesz előtt csak egy beágyazódó sejtpár van ott, semmi nincs rá hatással, nem is látszik, később a 6.-12. hét között érdemes kerülni a rázkódással járó sportot, de a szexet akkor sem kell, csak ha van valami gond a terhességgel, normál esetben szexelhetsz az egész 9 hónap alatt.
2017. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyan mindjárt megjön érzésem van.Majdnem 5 percenként járok a wcre remélve hogy nem jön meg.
2017. okt. 22. 16:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés hogy árthat-e a szex ha közben összejött előtte? Nem.


Ha az a kérdés hogy ha nemvárt előtt pár nappal volt csak ovulációd és félsz hogy a rövid idő alatt megy el a baba akkor ez butaság. Ha a nemvárt előtt pár nappal volt ovulációd akkor a menstruációd is annyival későbbre tolódik amennyivel később volt az ovud. Nekem is volt hogy elhúzódott, a szokásos 17-18. nap helyett 25.-en lett, de akkor a menstruációm ugyanennyivel később jött meg. Most szintén 24. napi ovulációból sikerült a baba. Javaslom mérd a hődet is az ovuteszt mellé, mert akkor látod kb mikor szokott lenni rs a luteális fázis hosszából tudni fogod mikor kell megjönnie. Ha esetleg most mégis tesztelnél, ha sikerül se fog mutatni a teszt semmit mert ilyen késői ovuval amikor a nemvárt lenne gyakorlatilag még a közelében sem vagy.

2017. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ma hajnalban megjött :( A hőmérőzèssel az a baj,hogy 3 műszakolok.Éjszakás hetemen nem tudom,hogy hogy kivitelezhető.Utolsó gratulálok a babához.Mióta próbálkoztok?Szedtél valami vitamint?
2017. okt. 23. 06:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A második hónapban sikerült. Dm-es mama vitamint szedtem a folsav miatt meg mert még szoptatom.a 2 évesem es eléggé kimerült a vitaminkészletem. Most inkább a napi szex segitett szerintem gyorsan teherbe esni, kipróbáltuk, bejött :)
2017. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az inofolic amit szedek tartalmaz folsavat.Hát igen.Kinek mi válik be.Lehet megvárja a picuri az esküvőt,hogy beleférnek a ruhákba :)
2017. okt. 23. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!