Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba, vagy...

Szerintetek lehet baba, vagy semmi remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez nagyon furcsa, múlt héten késett pár napot, és mikor megjött csak erős barna folyásom volt, nagyon kevés, tisztasági betét elég volt. Utána pár napig semmi, és utána minimális vérzés, szintén elég volt a tisztasági betét, ami tartott még 4 napig és fokozatosan elmúlt. Az első barnázás után a teszt negatív volt, a doki megnézett, de visszarendelt 2 hét múlvára... Nem érzek semmi különöset, alhasi görcsökön és hangulatingadozásokon, ingerlékenységen kívül, illetve együttlét után a görcsök felerősödnek és csak másnap múlnak el, de akkor sem maradéktalanul.

Teljesen tanácstalan vagyok. Új tesztet azóta nem csináltam, gondoltam kivárom, amig a dokim újból megnéz, az a tuti.

Valakinek volt már ilyen?

Bármi tapasztalat? Vagy már ne is reménykedjek?



2017. okt. 22. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld, majdnem ugyan ez van velem is. Megjött egy-két nap késéssel, de alig volt valami első nap. Egy tampon elég volt simán. Halvány színe volt. 2.nap is csak halvány rózsaszín, meg barnázás. 3. nap szintén csak halvány rózsaszín pár csepp, délután csak barnázás. De inkább pisiléskor jön. Teszt nemvárt napján - lett. Nem tom mi lehet. A hőm is fura, te vezetsz görbét??
2017. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teszteljetek
2017. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu
2017. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vezetek és ovu tesztet sem csináltam már hónapok óta. Próbálok nem ráfeszülni a projectre, hátha akkor sikerül. 5 éve próbálkozunk, de mivel semmilyen hormontartalmú készítményt nem szedhetek egy betegség miatt, így kb csak a remény maradt :(

De kezdem feladni....

2017. okt. 23. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vettünk tegnap gyógyszertárban egy 2 db-os tesztet. Tegnap du megcsináltam az egyiket időn belül mintha látszott volna valami, de megszáradás után már nem láttam. Ma reggel megcsináltam a másikat, és ezen mintha látszana valami(időn belül is, száradás után is,bár száradás után alig-alig). Nekem nagyon furcsa ez. 10 napja voltunk még védekezés nélkül együtt( középidön kívül),nemvárt előtt 5 nappal. A hőm ugrál. Nem tudom mi lehet, félek.Ált. középidöben van ovum, vannak már gyerekeim. A kicsi egy picivel később fogant,29 napos ciklusnál a 18.napon. de nem is jött meg. Most nem tudom akkor mi lehetett ez a vérezgetés. Fiammal volt beágyazódásos vérzésem, de az csak egy napig, barna folyás. Még fogok pár nap múlva tesztelni. De a görbém nem éppen babás görbének tűnik.
2017. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem időn belül nem látszott semmi, viszont száradás után ott volt egy halvány második csík ma reggel...

Nekem is van egy 8 éves lányom az előző páromtól, de vele már nem várt előtt 2 nappal határozott pozitívat teszteltem.

A dokim már rá azt mondta anno, hogy csoda, hogy sikerült, de mi nagyon szeretnénk egy kistesót.

A remény hal meg utoljára :)

2017. okt. 24. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú meg tudod mutatni?? Én tettem ki kérdést is, de itt az enyém, még időn belüli kép. Az időn túlin alig látszik.


[link]

Drukkolok! :)

2017. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig élőben így is jól látható, megszáradva, de nem tudom fotózni rendesen.
2017. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!