Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerulhet? Peteerest idoben...

Sikerulhet? Peteerest idoben elkaptuk?

Figyelt kérdés
Tegnap (meg vasarnap)volt erosen fajdalmas szurkalas a petefeszekmben es estere elmult,tegnap es ma este is egyutt voltunk a parommal. A naptar szerint a vasarnap a 13.cn volt es csak a 15.re irja a peteerest. Osszejohetett a baba? Elso honap es erdekel hogy igy kell e idoziteni:) Altalaban 3-4naponta tudunk egyutt lenni de most belehuztunk. Elotte meg het elejen volt alkalom.
2017. okt. 24. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

1. A naptart cseszheteted. Nekem 15.napra irta es 17-19napokon volt szval arra ne hagyatkozz. Vegyél lh tesztet vagy homerozz.

2.ha egyutt vagytok a termékeny időszakban akkor elcsíphettétek (20%)

3. Ha tobb mint 29 naposak a ciklusaid pl akkor 14-19napig barmikor lehet ovud. Legyetek egyutt ma is vagy hnap

2017. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszodat!

Szerencsere szabalyosak a ciklusaim ezt kifejtettem, 28. Vagy 33. napon jon meg minden honapban felvaltva. Azt mondta az orvosom hogy ez attol fugg melyik oldalon erik a tuszo.

2017. okt. 24. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Meg h MIKOR érik meg a tuszo. Onnantol 12-14nap mulva jon meg. Tehat akkor meg legyetek egyutt mert ha 33 napos is szokott lenni akkor 19.napon van kb peteeresed
2017. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden esély megvan rá. Nekem 14-15. napon szokott lenni peteérés, de most a 12.-en volt (éreztem is rendesen és az LH teszt is kimutatta). Talán annyira rákészültünk, hogy több hormon termelődött és ezért, ez már nem derül ki :D azért a héten még kétnaponta legyetek együtt valahogy. :D
2017. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megneztem ez most a hosszabb periodus lesz ugyhogy heten meg mindenkepp egyutt leszunk 2naponta,igy szamolva akkor kb hetvegen lesz PE.
2017. okt. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!