Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbéről kérdznék. Olyanoktó...

Hőgörbéről kérdznék. Olyanoktól, akiknek volt már hasonló, vagy láttak másnál. Tehát felmerűlt bennem, h aki terhes, tutira, de kozbe megjön neki még egy, két hönapba, annak milyen a görbéje? Olyankor leesik a hő?

Figyelt kérdés
Vagy ugyan úgy fent marad? Ha tudtok mutassatok mar ilyet nekem.

#hőgörbe #hőmérőt #terhesen megjön #meznesz terhesen
2017. okt. 27. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is èrdekelne.4napja betegedtem meg,ami mara elmúlt viszont a hőm még mindig 36,9.A hasam is fájdogál.7nappal mensi előtt voltunk együtt férjemmel.Kivancsiságból csináltam egy predictor tesztet,ránèztem negatív.Félreraktam,mentem játszani kislányommal,majd később vissza mentem hogy kidobom,erre volt rajta egy nagyon-nagyon halvány második csík.Szóval,nemtudom mi van most,de a kèrdèsedre a válasz engem is èrdekelne.:)
2017. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azóta csinaltal még tesztet? En csinalnek meg a helyedbe. Merted vegig a hod?marmint elotte?leesett azert menzesz elott, kozbe?majd vissza ment.vagy ugyan ott maradt?


Nekem csak olyan peldam van, mikor nem voltam terhes. Akkor volt egyszer olyan h a vegeig nem esett le, csak utana.

Mesélj majd , h alakul nalad😊

2017. okt. 27. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Így tudom neked megmutatni.A lila ez a hónap,36.9-nél megbetegedtem, de azóta is annyi.Előtte is leesett 36,5-re amikor megbetegedtem.Nemtudom, mindenesetre furcsa.Holnap reggel tesztelek.Megírom majd! :) Volt mar egy méhenkívülim,szóval ha pozi tényleg akkor rohanas dokihoz, nehogy megint az legyen.

2017. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor még nem jott meg neked most?
2017. okt. 27. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
De igen,4napja,ami mára már elmúlt.13-dik dpo-n a grafikon alapján.Az furcsa még,hogy amikor utoljára együtt voltunk fèrjemmel,utána volt egy kis vèrzès,pár csepp,amit nemtudok hova tenni.Az ugye az 5-dik dpo-n volt.Remèlem azèrt èrthetően fogalmazok. :)
2017. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erthetoen,persze. Szerintem merd mg par napig, h leesik e, meg csinalj egy tesztet. Azert ha mr volt egy halvany teszted, en mar biztos csnalnek ujat:)))
2017. okt. 27. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Teszttem,negatív,illetve időn túl egy extra halvány csíkocska,szóval nega.A hőm ma sem eset,viszon iszonyatos derèkfájásom van,és megint barnázok.Én nem èrtem,hónap elejèn voltam dokimnál,nem látott semmi elváltozást,ami ezt okozná.Remélem csak szórakozik velem a testem,és semmi komoly.
2017. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnalom, h negativ. Azt is, h nem erkezett mas valasz a kerdesre.

Majd irj, mi lett veled.

2017. nov. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!