Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19. napon bő vizes folyás?...

Szandi_1234 kérdése:

19. napon bő vizes folyás? Tapasztalatokra lennék kiváncsi, lent leírtam mizu. Lehet rosszkor voltunk együtt és így ismét nem sikerül?

Figyelt kérdés

Ma bő vízes folyasom van, viszont már a ciklusom 19. napján vagyok. Lehetséges, hogy most lenne peteérésem? A párommal 10. naptól minden nap együtt voltunk. Rendszertelen a mensim, de nagyon. Nektek jelzet már bő vízes folyás termékenységet? Nekem ennyire durva folyásom nem szokott lenni csak alig észrevehető.

Apa már nincs itthon. :(


2017. okt. 28. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Ne egy folyas alapjan akarj diagnosztizalni terhesseget vagy epp sikertelen honapot.

Masodik szabaly: minden szervezet mas, tok felesleges mas nok teste alapjan megitelni a sajatodat.


Nehez, de turelem! Hanem jon meg, tesztelj, es megtudod sikerult-e. Ugyanis ha ezt igy folytatod, bedilizel.

2017. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem vizes folyásom mensi elôtt pár nappal vehetô észre. Ovukor nyálkásabb, tojásfehérje állagú.
2017. nov. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!