Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 3. napján! Tudtok...

Ciklus 3. napján! Tudtok mondani erről bármit? Több, mint egy éve nem esek teherbe, első vérvétel ez volt. Elhúzódó vérzés stb.

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. okt. 30. 18:15
 2/6 A kérdező kommentje:
2017. okt. 30. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A TSH-d nagyon jó, az LH/FSH arányod is 1, ami nagyon szuper, ennek így kell lennie. Igazából így laikusan jók az értékeid, semmi rosszat nem tudok mondani, bárcsak nekem is ilyen hormonsorom lenne...

Párod volt andrológiai (sperma) vizsgálaton? Sajnos manapság a stressz és a sok rossz tápanyag miatt nagyon sok férfi küzd a rossz minőségű, kevés spermával, így mindenképpen őt is vizsgálni kell. Petevezeték átjárhatóságira biztosan sor fog kerülni, az is kizáró ok lehet. Kíváncsi vagyok mit mond rá az orvosod.

2017. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pco!!!???
2017. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! 21. napi vérvételed nem volt? Progeszteronhiánytól is lehet az elhúzódó vérzés. Akkor nem nézték ezt a szintet? PCO-ban LH/FSH arány nagy részben több jóval, mint 1 (nekem 1,8 volt). Meg azt UH-n is látnák talán...
2017. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a 20.naposon,csak kíváncsi voltam,vki lát-e ebben vmit!Annak még nincs eredménye,nagyon kíváncsi vagyok!
2017. okt. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!