Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. 0 hetesen 11 mmes petezsák,...

6. 0 hetesen 11 mmes petezsák, benne szikhólyag,6+6 naposan 20 mm-es petezsák, benne szikhólyag van, viszont embriót nem látnak. Van remény?

Figyelt kérdés
Fogantatás csak a 14. napon, a peteéréskor lehetett mert később nem voltunk együtt. Szerintetek van remény vagy ennyi volt?

2017. okt. 31. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát őszinte leszek! Szerintem elég kevés remény van már így... De hátha.. Doki mit mond?

Nekem 6+6 hetesen 6mm volt az embrió crl-je, a petezsák 32mm.


Szorítok, hogy ne legyen igazam!!! És minden rendben legyen!!!

2017. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De az jutott eszembe, hogy tuti akkor volt peteérés? Nem csúszhatott pár napot?
2017. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tuti. az uhs azt mondta hogy a beágyazódás körül lehet pár nap variáció, de az max 2-3 nap. akkor is 6+ 3 naposan már valaminek kéne lennie, nem?
2017. okt. 31. 14:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kéne... De attól is függ, milyen géppel nézik és mennyire alaposan. Nekem sztk-ban hasi uh-n csak egy 9mm-es petezsákot láttak. Mit ad isten, rá 2 napra magándoki hüvelyi uh-n már dobogó szívű embriót is látott...
2017. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+2 hetesen nem is láttak még petezsákot sem,sztk-ban hüvelyi uh-n!! Lelkemet kisírtam!!!! 1 hét múlva embrió,szívhanggal,8+3 számolt a gép méretek alapján akkor már. Ennyire el volt bújva! ;)
2017. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó: hát ez hihetetlen. nekem mondjuk kórházban nézték. 2 nap múlva kell visszamenni, akkor már a műtétre, de gondolom e lőtte ránéznek uhuval...magándoki vagy ugyanaz lttam neked másodszorra?
2017. okt. 31. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Sztem kicsit elsietik azt a műtétet!! Egy hetet várni kéne még! Nem tudsz elmenni egy magánrendelésre, higy alaposabban megnézzék? Bajod nem lesz egy kis időhúzástól, ha nincs rendben valami, az kiderül egy hét múlva tutira, de látod vannak kirívó esetek! 2 nap múlva korai egyből műteni!!!
2017. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A petezsák nőtt, már ez is valami! Én szurkolok neked. 6 hetesen nekem is csak 1 kis szabálytalan petezsákom volt szikhólyaggal. Pont félidőben volt ovum, és csak akkor voltunk együtt, szóval nem lettem elszámolva. A doki nem is biztatott, mondta, hogy szedjem a vitamint, ill. Kerüljük a nemi életet, de lehet, hogy nem marad meg. 2 hét múlva visszahívott, 20 mm es baba, gyönyörű petezsák. :)
2017. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ugyan az a doki az sztk-ban. Én várnék a helyedben....
2017. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2018. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!