Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy babát várok, ha nem volt tervezve?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
"Drágám, mégiscsak húznod kellett volna gumit, mert betaláltál"
2017. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szivi. Tudom hogy nem terveztuk, de kepzeld terhes vagyok. Mit gondolsz?
2017. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nemértem miért vagytok ilyen negativak a kèrdezővel szemben(föleg az elsö vàlaszolo)mègis honnan tudod hogy 0 a kapcsolata?Ott vagy vele?Tartod a gyertyàt?Egyszerüen mond meg neki hogy àllapotos vagy és várd meg hogy mit reagàl.Lehet mèg a vègèn örülni is fog.
2017. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Leültök beszélgetni és elmondod. Így, hogy terhes vagyok és kész. Hisz ketten kellettek hozzá, akkor ketten is vállaljátok a felelősséget érte.
2017. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

A párod ott volt az aktusnál?

Ha igen, akkor tudnia kell(ene), hogy ez előfordulhat, számíthat rá!

2017. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
4, onnan hogy itt kérdez. Normális kapcsolatban már rég túl lenne a bejelentéssel.
2017. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Normális kapcsolatban már rég túl lenne a bejelentéssel.


Miért, egy boldog és kiegyensúlyozott kapcsolatban nem jöhet össze úgy egy baba, hogy még nem mondták ki mindketten: gyereket szeretnénk? Attól még, hogy nem beszélték meg előre, hogy jöhet, becsúszhat, de nem kell azonnal arra gondolni, hogy nem normális a kapcsolatuk, vagy nem tombol a szerelem. Persze, hogy minden nőben benne lenne az a kis félsz, amikor el kell mondani a pasinak, hogy összejött annak ellenére, hogy még nem tudatosították magukban, hogy szeretnének szülők lenni.


Kérdező, egyszerűen csak üljetek le beszélgetni, kérdezgesd a napjáról, ne támadd le először. Aztán fogd meg a kezét, nézz a szemébe és egyszerűen csak mondd ki, hogy babát vársz. Nem kell köré felesleges sallang. Sok sikert! :)

2017. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

7, szó sincs arról, hogy egy normális kapcsolatban alapfeltétel legyen, hogy akarnak gyereket.

DE az igen, hogy a GYIK közönsége nélkül meg tudjanak beszélni bármit.

2017. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat nagyon szépen köszönöm (normális válasz alatt pedig azt értem, hogy a kérdésre válaszoltak, amit feltettem nem pedig azt elemezték, hogy miért ide írtam és hogy milyen a kapcsolatom a párommal).

A többieknek pedig teljesen energia és időpocsékolás volt ide írniuk, így figyelembe sem veszem a válaszaikat. Ha egyszerűen nem fogják fel a kérdést..nemtudok mit kezdeni velük.

2017. nov. 3. 16:24
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Sikerult beszelned vele kerdezo? Hogy reagalt?
2017. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!