Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történhetett így "baj"?

Történhetett így "baj"?

Figyelt kérdés

Okt.22én voltam együtt egy fiúval védekeztünk óvszerrel,de az óvszert sötétben 1 kézzel húzta fel,de nem szakadt ki.

A menstruációm már 10 napja késik,viszont 2tesztet is csináltam ami negatív lett..de nem tudok megnyugodni.

Szedtem fogamzásgátlót,de azt abbahagytam szeptemberben hagytam abba orvos javaslatára mert folyton rosszul lettem tőle,nem bírta a szervezetem.

18/L



2017. nov. 3. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha abból az aktusból lennél terhes, még nem mutatná ki. Tehát a negatívval még kitörölheted, korán teszteltél.


De miért is gondolod, hogy az lehetsz?

2017. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Első, miért ne mutatná ki a teszt? 12 napja viltr aktus, a teszt már mutathat éppen halvány pozitívat.


De miért gondolod hogy terhes vagy, ha nem sérült a gumi?

A teszed negativ ráadásul. Szerintem ne parázz, nem vagy az.


A vérzés késés lehet az abbahagyott fogamzásgátló miatt is.

2017. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért gondolom,mert állandóan görcsölget a hasam,mintha meg akarna jönni de persze vèr nem jön+fáradtság és néha hànyingerem is van.

Vagy ez csak az idegtől lehet?:/

2017. nov. 3. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Amikor az ember ennyire fél a terhessétöl, vagy ha nagyon szeretné, sokszor beképzel tüneteket. Szerintem nem vagy terhes.

De várj még pár napot, és tesztelj még. Türelem addig. Mást nem tudsz tenni.

2017. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NikiMaya válasza:
Nyugi valoszinuleg a gyogyszer abbahagyasa miatt kesik.
2017. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrég hagytad abba a fogamzásgátlót, akkor idő kell a szervezetednek, mire visszazökken, már ha sikerül neki. Sok olyan nőt ismerek, akinek gyógyszer után soha többé nem lett rendszeres a ciklusa és ez nehézséget okozott a babatervezésnél is. Nekem is görcsöl a hasam már 2 héttel menzesz előtt, mégsem vagyok terhes. Nem hiszem, hogy terhes lennél, de ha ennyire izgulsz, ismételd meg a tesztet reggeli első vizeletből néhány nap múlva. Nekem aktus után 20. (ovuláció utáni 17.) napon még negatív volt, pedig már terhes voltam. De ha ép volt a gumi, nem valószínű, hogy teherbe estél.
2017. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!