Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve. Az...

Kétségbe vagyok esve. Az utóbbi másfél évben teljesen rendszertelen volt a mensesem. Voltam orvosnál és kaptam gyógyszert ami elméletileg beállítja. Így lehet hatással arra, hogy a későbbiekben babám legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék majd idővel babát,viszont nagyon félek mert pcos-t diagnosztizáltak nálam.És akárhol olvasok utána mindenhol a meddőséget írják.Na most az orvosom azt mondta lehet,csak a bibi az,hogy a cisztám kezeléséről semmit sem mondott.

Valaki esetleg tud valami tanácsot adni?

Akinek van ilyen betegsége és így vállalt babát.

Még suliba járok azt szeretném befejezni aztán dolgozni is a baba vállalás előtt,de ha van olyan módszer ami segít és már most is lehet alkalmazni nagyon boldog lennék.Mert félek,ha nincs kezelve később már biztosan nem lehet babám és abba bele őrűlnék mert imádom a gyerekeket és majd sajátot is szeretnék.

/17/


2017. nov. 5. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A cukormentes - és lehetőleg fehérlisztmentes is - étrend segít.
2017. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez akkor is jó ötlet,ha elég vékony vagyok?

160 centi es 45 kiló.

2017. nov. 5. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vékony pcoseseknél még szigorúb életmódváltás kell. Keress egy jó endokrinólógust.
2017. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm.
2017. nov. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!