Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett már valaki clostyt...

Szedett már valaki clostyt vagy hasonlót petefészek ciszta mellett?

Figyelt kérdés
Évek ota van egy kicsi (3mm kb) cisztam, de felszívódási esélye már nulla. Voltam vele tumormarkeren, elvileg nem problemas. Kaptam tuszoeres problemak miatt clostyt, de félek, h mit reagál ra a ciszta.Ha valaki volt ilyen szituban, erdekelne, h mi lett a vége? Gondolkodom a műtéten..

2017. nov. 5. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 centis ciszta volt mindkét petefészkemen, januárban műtöttek. Nyáron újra látott pár mm-eset az uh-n a doki. Szóval attól még, hogy megműtenek, újra kialakulhat. Nekem azt mondta a doki, hogy simán lehet baba, csak nehezebben jöhet össze.
2017. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen hasonlót olvastam már en is. Te is szeded a clostyt v mas hasonló gyogyszert? Attól is kepzodhet ciszta, vagy nőhet. Én ezért félek tőle
2017. nov. 5. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem több ciszta lett tőle, hanem polip.Mivel jött az endometriózis műtétem, akkor megoldották azt is egyúttal. Többet nem szedtem.
2017. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!