Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:

Ha ma már negatív lesz az ovuteszt és a hő majd 4-5 napja stabilan 4-5 tizeddel az alaphő fölé megy, akkor lehet kijelenteni, hogy valószínűleg ma repedhetett.


Az együttléteket még folytassátok egy darabig, az a biztos.

2017. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én pont ugyanígy vagyok, mint te. 7-én volt pozi az LH tesztem (LH csúcs) és 8-án reggel már megemelkedett a hőm. Voltam ekkor tüsző nézésen is és kb. 10 körül már nem látott az orvos semmit, tehát addigra már megrepedt. Azt nem tudom biztosra, hogy még 7-én este repedt vagy csak másnap hajnalban. Általában a hajnalt mondják. A hőgörbén nekem már emelkedett hőnél behúzta a Dpo1-et. Szóval az ovulációt 7-re tette. Együtt csak 8-án voltunk reggel és este. Lehet lekéstük. Nálatok mikor volt az együttlét?

És a kérdésedre a válaszod: szerintem igen, emelkedett hőnél már megvolt az ovu. Valószínű, hogy most már csak szépen emelkedik a hőd tovább és tovább. Drukkolok, hogy baba legyen!

2017. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Szia 2-es! Szerintem még a + ovuteszt éjszakáján, vagy max hajnalban repedt igen. Mivel a petesejt 12-24 óráig még megtermékenyíthető, így sztem nem késtétek le! :) Mi együtt voltunk a pozi estéjén, meg előtte két nappal.


De pl a lányommal mikor terhes lettem, csak 3-án és 4-én voltunk együtt, és 7-én volt pozitív az ovuteszt,8-án ment fel a hő. És úgy is sikerült. :) Drukkolok neked én is! :)

2017. nov. 10. 06:38
 4/69 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! 2-es vagyok! Köszönöm a véleményedet. Ha ti már együtt voltatok a pozi előtt 2 nappal is akkor nagyon esélyes vagy a babára. Az ovu előtti együttlétből szerintem sokkal nagyobb valószínűséggel jön létre terhesség, mint az ovu utániból. Utána már nagyon résen kell lenni, hogy le ne késsük a találkát. Épp mi is így voltunk az 1.terhességgel, ahogy ti, ovu előtt voltunk együtt és kislányunk van. :)) Most kisfiú kistesót szeretnénk, ezért próbáltuk az ovu utáni időzítést. Drukkolok, hogy nektek is sikerüljön a kistesó! :D
2017. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Miujság azóta? Hogy áll a hőd?
2017. nov. 13. 09:55
 6/69 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta folyamatosan 36.7 a hőm. Te hogy állsz? Elvileg hőgörbe szerint ma vagyok a 6.dpo-n.
2017. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Én 7.dpon vagyok és 37 a hőm. :)
2017. nov. 13. 10:43
 8/69 anonim ***** válasza:
Azta, jól felment neked. Drukkolok nagyon! Fogsz tesztelni a nem várt előtt? Majd gyere írd meg mi lett.
2017. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Persze, hogy fogok! Holnap ellövök egyet már! :D Rendeltem,van 12 db! :)
2017. nov. 13. 11:58
 10/69 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egy türelmes típus! Sajnos vagy nem sajnos ez van! :)
2017. nov. 13. 11:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!