Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak egyetlen hétig tartó...

Csak egyetlen hétig tartó terhességi émelygés. Ez vajon normális? Volt már akinek hasonlóan volt és minden rendben ment?

Figyelt kérdés

Már van egy babám, másfél éves. Nála mint a nagykonyvben,a 12.hetig tartott, aztán egyik napról a másikra elmúlt.


Bar tudom hogy minden terhesség más, de P aggódom. Csak holnap tud fogadni az orvosom. Most megyünk először. Elvileg 5hetes.


Előre is köszönöm a tapasztalatokat!


2017. nov. 9. 02:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 5+4 vagyok, nekem a mellfeszülés múlt el. Az orvosom szerint semmi jelentősége, csak vérzés ne legyen. Én majd csak a jövő hét végén megyek orvoshoz, remélem, minden rendben lesz.
2017. nov. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.. .

Nekem nem som rünetem van. Vagyis egyik sem tipikus terhességi, a melleimen kívül.

Egyszer hányta,.. Reggel a rea nem esett jól {azóta nem is ittam}

Az ap émelyegtem...egszer meg tül sokat szedtem a tányeromra rendezvényen, megettem, nem akartam otthagyni, utána émelyegtem... Ennyi eddig..

Állítólag a 6. Hét után jönnek jobban elő ezek


A nagykönyvnek sok változata van ;)

7+4

2017. nov. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Esetleg akinek hasonlóan csak egy hétig vagy pár napig tartott az émelygés, és utána orvos is látta? És megmaradt a baba?! *.*


Próbálok pozitív maradni, örülnèk ha valaki olyat talalnek akinel volt, és kihordta a babát.


Akik eddig reagáltak, nekik köszönöm!

2017. nov. 9. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a fiúnál semmi bajom nem volt, csak a hasam nőtt, csak ebből tudtam hogy terhes vagyok. Nagyon jó volt! Lánynál pedig az első 3 hónapban volt párszor brutál gyomorsavam amit nagy nehezen tudtam csak lecsillapítani. Egyszer hittem azt hogy majdnem behányok. Ezen kívül semmi nem volt. Se émelygés se hányinger se semmi. Picit több rakódott le :/

Ráadásul még nagyon az elején vagy, bőven lehet még ezer bajod.

2017. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amiatt aggódom h már elkezdődött... A legelején csak éreztem h nem komfortos létezni, aztán annyira emelyegtem h evés után le kellett feküdjek, aztán már egész nap csak fekve volt jó.

Ez hirtelen elmúlt...

Ez ami megijeszt.


De megpróbálom ezt az egy napot nem végig aggódni, holnap pedig remélem megnyugtat a doki.


Köszönöm mindenkinek aki vette a fáradtságot és irt :-*

Hálás vagyok!

2017. nov. 9. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudsz-e angolul, de itt sok amerikai nő számil be arról, hogy a 8. hét előtt elmúlt a hányingere, mégis egészséges terhessége volt: [link]
2017. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi köszi mindenkinek!!!

Ma voltam dokinál, van szívhang!!!

Örülök nagyon, mert már aggódtam... Viszont csak időszakos volt a jobblèt. Másnap visszajött, picit más formában..


Ha más aggódó is olvassa ezt, nekik is írom:

Nem kötelező a folytonos rosszullét :D

Én megijedtem mert az előző Bambinknal totál off voltam, fetrengtem egész nap. Megállás nélkül.

Most pedig volt jobbes rosszabb nap.. azóta is folyton alakul, úgyhogy ...itt ennyi a tapasztalat :)


Köszi tényleg Mindenkinek :-*

2017. nov. 10. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök! Én vagyok, akinek a mellfeszülése múlt el, meg aki az amerikai fórumot küldte. Nekem is néha visszajön, aztán megint elmúlik. Amikor az orvosommal beszéltem, mondta, h semmi jelentősége, hát nagyon remélem. Jövő pénteken megyek hozzá, remélem, minden rendben lesz.

5+5 hkm

2017. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én most úgy fest 6+4 :))))


De drukkolok, biztasan minden rendben lesz :)

2017. nov. 11. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok, akinek elmúlt a mellfeszülése. Gondoltam, én is írok, másoknak talán megnyugtatásra szolgál, h ma voltam orvosnál (6+5 vagyok) és minden a legnagyobb rendben, már volt szívhang, úh a tünetek megszűnése nálam sem jelentett semmi rosszat, hála az égnek.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

2017. nov. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!