Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzök! Létezik ilyen...

Hőmérőzök! Létezik ilyen görbe, vagy én rontom el?

Figyelt kérdés

A ciklusom tankönyvi, gyakorlatilag napra pontosan jön meg, 27 napra mindig, legnagyobb kihágás a 28 nap.

A hormonváltozásokra érzékeny vagyok, gyakran érzek szurkálást, tompa fájdalmat, mell érzékenységet. Biztosan érzem a peteérésem, olyankor nagyon jellegzetesen szurkál, a nyákom is egyértelműen tükrözi azt a tojásfehérje jellegűt, amit ilyenkor kell és az OVU teszt is mindig olyankor világít a 2 csíktól. A naptár meg csak egy plusz még ezekhez.

DE a hőm gyakorlatilag nem létezik.

11. napon 36,7 aztán 36,5,36,5,36,5,36,5 és amikor már minden más tünetem elmúlt, tehát halványul az ovu teszt, fogyóban a nyák, akkor megy fel újra 36,7-re, a 16. napon. Utána ismét 36,5.

Nem tudom megérteni. Alkoholos hőmérővel, szájban mérek, időben ugyanakkor. Minden szabályt betartok, mégis eltér az összes létező tünettől, amik nekem egyértelműen peteérésre utalnak. Létezhet ilyet? Mi a csudát ronthatok el? Úgy dühít, hogy figyelek, direkt felkelek a méréshez és mégse jó.


2017. nov. 12. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól értem, hogy gyereket szeretnél? Van egy ősi varázslat erre: dugni kell, nem hőmérőzni.
2017. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hőm, én progeszteron hiányra gondolok :/ Megmutatod a görbéd?
2017. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tévedsz, éppen nem akarunk gyereket. TCSTzünk, de mivel az viszonylag ismeretlen, itt olyanokat kérdeztem, akik ha más oldalról is, de tisztában vannak ezekkel. D.gni nálunk legfeljebb az állatok szoktak, mi szeretkezünk.
2017. nov. 12. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Valami tényleg nem stimmel a görbéddel

Nem lehet,hogy csak próbálkozik a szervezeted?

Minden ciklusba ilyen a hőd?

Megkérdezhetem mi az a TCST mert még sosem láttam ezt a rövidítést?

Lehet kellene egy érzékenyebb ovu teszt

2017. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak próbálkozik a szervezeted, de nincs ovulációd. Nekem nagyon úgy tünik!
2017. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Erről még nem hallottam, mit jelent ez? Minden más tunetem egymásba vág, mégis a hő felülír mindent?

Ez az első hónapom ezzel, néhány hónapja, mikor még nem éltünk szexuális életet, szintén csináltam, az se volt korrekt, de ott azert emelkedett, nem volt ilyen lapos, változatlan.

2017. nov. 12. 19:39
 7/8 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt. A TCsT, az természetes családtervezés, vagyis hőmérőt, nyákot, mehnyakat és naptárt figyelve vagyunk együtt.

Expect LH tesztet használok.

2017. nov. 12. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem tud megrepedni a tüsző, és így nem szabadul ki petesejt, amit meg lehetne termékenyíteni.
2017. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!