Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lényeges az aktus...

Mennyire lényeges az aktus utáni nyugalom, pihenés?

Figyelt kérdés

Ha gyereket akarunk, akkor az aktus után még kell feküdni valameddig vagy akár fel is lehet kelni (pl mosakodni) ?

Mennyire befolyásolják ezek a teherbeesést, illetve ti mit csináltatok az aktus után?


Köszi.


2017. nov. 14. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a spermiumoktol függ, ha azok gyengék vagy nagyon kevesen vannak, akkor érdemes egy kicsit feküdni, esetleg lábat felrakni, hogy a spermiumok a helyükre mehessenek.

Ezt csak ha már rengeteg hónapja próbálkoztok és neked pontos a periodusod érdemes csinálni. AMúgy a spermiumok álló helyzetben is helyüklre úsznak.

2017. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem befolyásolja sem a gravitáció, sem a tisztálkodás. A sperma bizonyos sebességgel és erősséggel lövell ki, aminek kell, az bejut a helyére, a maradék ugyanúgy kifolyik akkor is, ha fekszel,meg akkor is, ha ugrálsz. :)

Nyugodtan kelj fel, pisilj, fürödj meg, ha meg akar foganni az a baba, akkor nem fogsz neki keresztbe tenni ezekkel a dolgokkal. :)

2017. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érthető hogy ha meg akar foganni,akkor meg is fog, csak elgondolkoztam, hogy ha nem kelek fel mosakodni, akkor pl kedvezek e vagy nem.
2017. nov. 14. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, ha ezen kattogsz, jobban árt, mintha felkelnél és megmosakodnál. Tudom, miről beszélek, mi majdnem 6 évet vártunk a babára. Az első években fekve maradtam, vártam a fürdéssel, pisiléssel, még olyan is volt, hogy dumáltam a hasamhoz, hogy na, majd most. Borzasztó röhejes voltam így visszagondolva.


Aztán elengedtük a dolgot, nem gyereket gyártottunk, hanem szerettük egymást, és végül teljesen természetesen, és szinte biztos, hogy függőleges helyzetben fogant meg a lányunk. :D

2017. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aminek fel kell jutni az feljut a kilövellés pillanatában.
2017. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha baba célzattal voltunk együtt,én aktus utàn fekve maradtam egy kicsit,éskicsit megrmeltem a csípőm.Àrtani nem àrt.

1. terhesség 1.hónapban ,

2. a màsodikban,

3. az első hónapban jött össze.

2017. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!