Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ido utan lehetne...

Mennyi ido utan lehetne teherbe esni?

Figyelt kérdés

Rigesoft 750 mg tablettát vettem be Okt. 30-án. Muszáj volt bevennem egy nem várt baleset történt sajnos nem párommal. Viszont szeretnénk babát. Mennyi idő lehetne próbálkozni így hogy vettem be esemény utáni?


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2017. nov. 14. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj gyereket ha van nem párod is..
2017. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

😂 😂 😂

Figyu, ha már most más fszára estèl, akkor inkább jegelnèm a gyerektèmát! Hidd el, nem a gyerek a megoldás a kapcsolatod problèmáira!

Ha csak nem akarsz szinglimami lenni, mert akkor hajrá!

2017. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem várt baleset" :DDD

De szépen fogalmaztad azt, hogy félrek@rtál.

2017. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz gyereket a párodtól, ha a nem pároddal is hemperegsz?
2017. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom erről a párod nem tud..hmm..és így akarsz a párodtól gyereket..nem vagy semmi!Csak nehogy a nem párod legyen majd a gyerek vérszerinti apja :)
2017. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 'ellenállt' az esemény utáninak (30 óra után vettem be -escapelle-, már késő volt), mondtam a nőgyógyásznak, hogy vettem be, nem lesz-e baja a babának, azt mondta nem.


De tényleg ne akarj gyereket amíg félrekrsz

2017. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok... :(
2017. nov. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így tényleg nem kellene. Gyereket csak stabil kapcsolatba szabad(na) vállalni. Főleg a gyerek érdekében. És nem, stabil kapcsolatban nem történik "baleset".
2017. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok a válaszadókra, mindenki teljesen kulturáltam írta meg a véleményét.


Egészségügyileg:

Ha nem használt, akkor már most is terhes lehetsz, egyébként azonnal a következő Peteérésnél terhes maradhatsz. Az egy jó kérdés hogy mikor lesz peteérésed mert ez a gyógyszer egészen meg tudja kavarni a ciklust.

Tiniként óvszer szakadásról nekem is kellett egyszer bevenni kb. másfél évig nem jött rendbe a menzeszem nem azzal volt gond hogy nem jött meg időben hanem azzal hogy nagyon fájt és görcsöltem pedig előtte ilyen gondom nem volt + a ciklusom hossza is változott.


Viszont, ahogy előttem is írták, hogy ennyire nem stabil kapcsolatba rázós a gyerekvállalás.

Vagy a párod tud róla? (Gruppen/ nyitott kapcsolat esetén vam ilyen) ilyen esetben a gyerekvállalás/ csinálás idejére hagyj fel ezzel, az általad leírt balesetek miatt..

2017. nov. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Trolletetés van?
2017. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!