Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt halvány csik a 8....

Ovuteszt halvány csik a 8. ciklusnapon?!

Figyelt kérdés

28-29 naposak a ciklusaim. Ma reggel a 8-ik napon kezdtem ovutesztezni. Tudom hogy a 11-ik naptol kellene csak, de van elég tesztem es kivancsi vagyok a velemenyetekre hogy miért lehet a 8-ik napon halvány csik? Ha pl közel sem vagyok még a tüszőrepihez akkor is muszáj feltétlen megjelenjen egy halvány csik??? egyébként azert kezdtem

ilyen koran mert multhonapban kezdtuk a babagyartast es nem jött össze, mert fogalmam sincs mikor van tüdzőrepedésem.



2017. nov. 15. 09:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]


ja amugy itt a kép a teszt eredményről

2017. nov. 15. 09:13
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
LH mindig van a szervezetben. Akkor pozitív a teszt ha a ket csík azonos erősségű vagy a t erősebb mint a c azaz ha az LH szint megugrik. Tesztelj tovább. ( 11 naptol akar, vagy ahogy neked jo)
2017. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez azért nem annyira halvány, de igen lh hormon mindig van a szervezetben így szinte mindig van erősebb, halványabb csík.

A lényeg az, mikor pozitív, vagyis a két csík egyforma vagy a teszt erősebb mint a kontroll. Ez normálisan egy vagy két napig van. Az utolsó ilyen nap után van ovu (az a 0. dpo).

Ha több napig pozi mint kettő akkor neked egy kevésbé érzékeny tesztre van szükséged.

28-29 napos ciklusnál a 12-17 nap valószínű az ovu, de persze semmi nem tuti.

2017. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszike! azert kerdeztem mert sose probaltam még ilyet, és sokaknak ehhez viszonyitva jött össze a baba. megtarthatom a tesztet összehasonlitásképp majd a többi naphoz, vagy elfog szinezodni es mas szine lesz? pl ha még 6-7 napig tesztelek.
2017. nov. 15. 09:27
 5/16 anonim ***** válasza:
LH csúcsot kell kimutatnia , nem egyszeruen az LH hormont. Szinte mindig van második csík.. egyforma kell legyen a 2 csik vagy a T csik erosebb kell legyen,mint a kontroll
2017. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Megtarthatod. Sokan csinaljak igy

Tipp;delutan csinald akkor van igazán ertelme déltől este 7ig

2017. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
fuh hat sajna en a reggeli vizeletbol csinaltam ma reggel de akkor hallgatok rád és a többi napon mindig du. fogom. egyébként azért is kezdtem el ma mert bő folyásom volt reggel, és z általában 4-5 napig tart nálam mindig. és azt mondják ez a termékenység napjainak kezdete.
2017. nov. 15. 09:43
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Persze megtarthatod és igen délután a legjobb csinálni dél és 7 között. Én két három órát próbálom tartogatni, hogy koncentráltabb legyen.

Egyébként ha két naponta együtt vagytok akkor nem tudjátok lekésni az ovut! :)

2017. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mult honapba a 13ik ciklusnapig voltunk egyutt mindn masnap, de utana majd csak a 20ikon mert elutazott. lehet abban az 1 hetbe volt az ovum, és azert nem lett baba. :(
2017. nov. 15. 10:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó kinek mikor van ovu. Nekem 8-9.nap. Nem is gondoltam volna. Volt h 5.nap volt. Én is ezert kezdtem el nézni. És amikor a 10.napon csináltam őrültem hogy jujj de h o lassan ovu mert már elég ho erős a 2.csik. ahha aztán másnap már csak a fele erős 3.nap full nega. Akkor kitaláltam h nincs is ovum. Dr bo hatására az egesz ciklust atteszteltem. Ott bukott ki h korán van ovum. Szval én az 5.napról már tesztelek.
2017. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!