Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok ajánlani hőmérőt?...

Tudnátok ajánlani hőmérőt? Ovulációs teszteket honnan szoktatok rendelni?

Figyelt kérdés
Digitális vagy analóg/higanymentes hőmérőt érdemes venni? Van egy digitálisunk, de nagyon idegesítő, hogy minden tized emelkedésnél csipog. :/ Illetve ovu teszteket honnan rendeljek és milyen érzékenységűt?
2017. nov. 18. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ovulácios tesztet jófogasrol. 55ft/db tökèletesen mutatja az ovulációt.


Digi hőmèrőt èn a mosoly patikában vettem.

2017. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyesmit a fastest.huról!mindig bevált. A hőmérő nagyon tetszik h 2 tizedest mutat!:)
2017. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a fastest nagyon jónak tűnik! :) Még azt szeretném kérdezni, hogy milyet szoktatok vásárolni, 20 vagy 30 mIU/ml érzékenységűt?

2017. nov. 18. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egy sima omron digi hőmérőm van az auchanból. 5 percig mérem vele nem csipogásig.Eddig tökéletesen bevált, szépen látszik az ovu.


Ovu tesztet vateráról szoktam venni. David márkájút, 15 érzékenységűt mert nekem csak ez mutatja.

Elsőre 20as érzékenységűt ajánlok és ha egyszer sem pozi (én három hónapig próbáltam és soha sem lett pozi, csak egy darabig erősödött majd halványult ezért vettem érzékenyebbet) akkor vegyél érzékenyebbet, ha több mint két napig pozi akkor pedig kevésbé érzékenyet, 30-ast.

Ha a 15-ös sem pozi soha akkor nagyon valószínű nincs peteérés.

Sok sikert!

2017. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Csakis huszast. A 30as nem eleg erzekeny a 10es máe túl érzékeny és becsaphat. Alegjobb a zöld 20as ovuteszt csík. Kettes válaszadóval egyetértek!
2017. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20ast ( ha fastestes)
2017. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, meg is rendeltem! :)
2017. nov. 19. 18:39
 8/11 A kérdező kommentje:

Meg is érkezett a csomag, köszönöm még egyszer a tippeket! :)


Ha esetleg valaki erre járna, itt egy összehasonlítás:

- Thermoval Rapid hőmérő, szájban, 3 percig: 37,0 °C (tovább nem ment)

- One Step hőmérő, szájban, ~4 percig: 37,08 °C


Közel azonos értékek, csak a Thermoval állandóan csipog (x tized fokonként 4 hosszút), és hangosabb is a One Step-nél, utóbbi csak be és kikapcsoláskor csipog.

2017. nov. 21. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
37,08 már majdnem 37,1 és az is számit neha :)
2017. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak találkoztam már ennél rosszabb hőmérőkkel is, volt, amelyik egy egész fokkal kevesebbet mért, nagyon gáz volt. A Thermoval lesz az általános hőmérőnk, a One Step meg kizárólag az enyém. :D
2017. nov. 21. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!