Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mutat a görbém? Ovuláció...

Mit mutat a görbém? Ovuláció vagy menstruáció következik? Sajnos totál káosz.

Figyelt kérdés

[link]


Na, ez az a hónap, amikor eddig már a görbém sem nagyon érdekelt. 2-3hónapig szedtem barátcserjét, de nekem felborította az addig nagyon szép görbémet. Most már nem ittam cickafark-, palástfű teát sem. Látszik is a görbén, hogy nagyon kesze-kusza... :-)

(Pl. ilyen volt 3 ciklussal ezelőtt, amíg csak teát ittam: [link]


Most viszont nem tudom, mi van. Szombaton volt halványbarna pecsétem, azóta semmi, csak a hasam feszül, mintha meg akarna jönni. De most azt sem tudom, hány napra (ne) várjam... Lehet, hogy a barátcserje megborította az átlaghőmérsékletemet, és ez már a ciklus 2. fele? Vagy esetleg ovulációt jelezhet a barna pecsét? De ahhoz meg nagyon késő van... Vagy a teák ivásának abbahagyása okozhat hormonzavart?


Segítsetek!!!!


2010. máj. 31. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt tippelem, hogy már megvolt az ovud. Még 3-4 nap és akkorára ne várd. :) bízzunk benne, hogy a beágyazódást jelezte a pecsételés.

Írj majd !!!

2010. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is megvolt, és a pecsételés valóban lehetett beágyazódásos vérzés. Ha késik, akkor tesztelj, nagyon drukkolok!
2010. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!