Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek ha úgy feküdtü...

Teherbe eshetek ha úgy feküdtünk le a párommal, hogy a menstruációm már 2 napja késett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja késett a menstruációm amikor a párommal lefeküdtünk. Nem védekeztünk, de időben kihúzta és utána 5-10mp-re ment el. Elötte már egyszer elélvezett. Értelmes válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm!



2017. nov. 18. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Betette neked az ondós péniszét és még megkérdezed,hogy lehetsz -e tőle terhes?

A megtermékenyítéshez sperma kell és peteérés.Mivel neked még ezek szerint nem is rendszeres a ciklusod,ezért bármikor lehet peteérésed,nem lehet kiszámítani.A sperma a nőben akár 1 hétig is elélhet..és így bevárhatja a petét,aminek következménye a beágyzódás lesz,vagyis terhesség.

Ilyen esetekre való az esemény utáni tabletta.

2017. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Még úgy is van esély a terhességre, ha időben kihúzza, mivel az előváladékban is lehet sperma.

Na az ilyen okoskákat mint te, kéne eltiltani a szextől, mert aztán megy a siránkozás, hogy "jajterheslettem"...

2017. nov. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Na hat koszonheted is elore a babaruhakat. Hogy a viharba ne lehetnel terhes ettol
2017. nov. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
Lehetni lehetsz persze, de kisebb a valószínűsége, mintha ussneki mindent bele lett volna. Legközelebb védekezzetek gumival!
2017. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%
ha nincs pénzed óvszerre, akkor egy gyerekre szerinted lesz? gondolkozz már, istenem...
2017. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 évig kb. védekeztünk megszakításos módszerrel, úgy is hogy 2 menet egymás után (pisilt köztük) . Nem estem teherbe az előváladéktól. Szerintem csak szerencsém volt. 17 éves voltam akkor, Azóta be láttam hogy ez nagy felelötlenség volt és már óvszer nelkül nincs behatolás. Javasolom hogy találjatok biztosabb módszert óvszer vagy fogamzásgátló. Semmi rosszindulat nélkül írtam ☺
2017. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!