Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne, ki mennyi idő...

Az érdekelne, ki mennyi idő után esett teherbe a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Én Symiciát szedek öt éve,még két hétig tervezem szedni, utána abbahagyom, és babát szeretnénk. Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?

2017. nov. 20. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

9 évig szedtem,3 hónap szünet és összejött.

Orvos javasolta a 3 honapot,azalatt folsav+szelén +inofolic,ettől percre pontos lett a mensesem

2017. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milligestet szedtem 8 évig. Tavaly decemberben hagytam abba, júliusban kezdtük próbálkozni, de sajnos még nem sikerült, azért reménykedek még ebben a hónapban. (Ez ugye az 5. próbálkozós ciklus)
2017. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 honapra ra
2017. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2 vagy 3 hónap, nem számolgattam. De tessék végiggondolni, hogy már egy kihagyott tabletta is eredményezhet terhességet. Így nagyon egyéni, hogy ki mikor esik teherbe.

Amikor eldöntöttük, hogy legyen gyerek, a nőgyógyásznál rákérdeztem, hogy mi a menete, ha esetleg termékenységi gondok vannak. (Én nem voltam korábban terhes, a férjemnek pedig közel 20 éves volt a gyereke.)

Mondta, hogy elsőként a férfit érdemes megvizsgáltatni, hiszen 20 év alatt sok minden történhetett a szervezetében és az ő vizsgálata egyszerű - spermamintát kell leadni. Ha az oké és úgy gondolom, akkor velem lehet folytatni.


Végül nem került sor vizsgálatra, mert elég gyorsan összejött.

2017. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szintén két hónap. De szerintem azért is, mert nem nagyon időzítettünk semmit, hanem "amikor sikerül úgy sikerül". Körülbelül 2-3 naponta voltunk együtt.
2017. nov. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. En majusban hagytam abba. Mas okobol. Ketnhonap elteltevel eldontottuk hogy johet a baba. Elso honaoban sikerult. Nem volt gondom a ciklusommal, abbahagyas utan sem. 7evig szedtem.
2017. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 7 hónap után. Mirabellát szedtem 4 évig. Sajnos... Soha nem fogok szedni, az biztos. Engem kissé tönkretett.
2017. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske, kettes válaszadónak pedig : Kitartás, biztosan sikerülni fog!!
2017. nov. 20. 13:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évig szedtem, több félét. 1 hónapban sikerült, nem is tartottunk szünetet.
2017. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha esetleg valaki még nézi.. második hónapja próbálkoztunk,és ma reggel pozitívat teszteltem :)

2018. febr. 2. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!