Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükséges az esemény utáni...

Szükséges az esemény utáni tabletta vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Rossz és előítélet alkotó emberek kíméljenek most.


Nos annyi, hogy a párommal szexeltünk ma reggel. Sajnos gumi nélkül engedtem, pedig eddig mindig óvszerrel védekeztünk! Párom mikor elélvezett lehet ment belém vagy éppenséggel csak a nagy ajkaimra sperma. Hiába pörgetem vissza az agyamban, nem tudom, hogy ment belém vagy nem. Utána megmostam, nem észleltem, hogy folyna ki belőlem, vagy, hogy cseppenne belőlem sperma, csak a nagy ajkaimon észleltem spermát. Ki mit gondol? Menjek holnap esemény utáni tablettáért?!



2017. nov. 21. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mivel az előváladéktól is lehetsz terhes(ami simán mehetett beléd) én vennék be esemény utánit.
2017. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. nov. 21. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Szóval te észleled, hogy ment-e beléd sperma? :D Gratulálok természetfeletti képességeidhez. Mikor láthatunk a TV-ben?
2017. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok parázós típus, kérdezd meg tőle, hova ment a cucc, ha nem vagy ovu környékén, én nem venném be a helyedben.
2017. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarsz babát, akkor mielőbb keríts esemény utáni tablettát. Minél előbb veszed be, annál nagyon %-ban hatásos.
2017. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hármas.


Látom, te is kötekedni jársz ide. :)


Négyes.


Én se vagyok nagyon parás, de most van bennem egy félsz...


Ötös.


Holnap délelőtt folyamán tudok elmenni nőgyógyászhoz a kórházba. Az belefér még a 72 órás tablettába is.



Köszönöm mindenkinek.

2017. nov. 21. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha félsz vedd be, de a 72 órás tabletta is akkor hatásosabb minél előbb veszed be.
2017. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg tőle, Ő biztosan tudja, hogy időben kihúzta e, ha rendszeres a menstruációd, akkor nézd meg, hogy ovu környékén vagy e. Azt írod eddig mindig rendesen védekeztetek, akkor hogy is lehettél volna parázós? Nem volt miért, most meg van. Az eseményutáni tabletta egy nagy hormonbomba, nem egy cukorka, nem esik jól a szervezetednek, ha nem muszáj én nem venném be, mert csak feleslegesen felbolygatsz mindent odabent..
2017. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!