@kitti kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Menstruáció után 1 nappal "szexeltünk" barátommal. (De ruhában érintettük egymás nemiszervét össze) Én lenyeltem az előváladékát. Tudom hogy ettől nem eshetek teherbe. De mégis olyan érzésem van mintha terhes lennék. Tüneteim: feszülő/megnagyobbodott méh, vizelési inger, folyton éhes vagyok. Kérlek titeket értelmes válaszokat írjatok!

2017. nov. 22. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kittike húzzál vissza az iskolába de sürgôsen
2017. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Fondterhes maximum... Es most mar mi iaxd hulye ..
2017. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak mi értelme, hogy ruhában összeérintitek a nemi szerveteket? Az előváladékot is ruhán keresztül nyelted le? És ami utána jött, azzal mi lett?
2017. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kittike,te bizony troll vagy b+
2017. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Bebeszéled magadnak a terhes tüneteket.
2017. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ettől nem lehetsz terhes, akkor miért parázol??? Hidd el, nem így kell összehozni egy gyereket és még akkor sem egyszerű mindig, ha jól csinálják.
2017. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes!
2017. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt csodálom, hogy tudod hogy van olyan szerved, hogy méh.. Azon pedig még inkább megdöbbentem, hogy azzal is tisztában vagy, hogy ennek a szervnek a segítségével képes az ember szaporodni. Bár, ha jól meggondolom, lehet hogy a méhedet az emésztő szervek kategóriájába is besorolod..
2017. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!