Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ebben a...

Lehetséges, hogy ebben a hónapban 2x van ovum a Clostitól?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam uh-n és a doki a bal oldali petefészkemben látott egy 20 mm-es domináns tüszőt és azt mondta 1-2 nap alatt megreped. Kedd délután éreztem is az ovut, minden hónapban megérzem. Viszont most még mindig nyitott a méhszájam és még mindig tojásfehérjés nyákom van, libidóm is magas, hőm viszont már 2 napja fent van. Lehetséges, hogy lesz még egy ovum ebben a hónapban? De a doki csak egyet látott. Vagy csak a Closti zavar így be? Ez az első hónap, hogy szedem.

2017. nov. 23. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a harmadik clostis hónapom.

Nekem ovu után még 2-3 napig tojásfehérjés nyákom volt és utána is gyakorlatilag végig krémes. (Bár a mostaninál még csak 9. dpo vagyok)

Ha fent van a hő akkor szerintem megvolt az ovu.

A méhszájat nem nézem így ahhoz nem tudok hozzászólni.

2017. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, hogy eddig ovu utáni nap már krémes volt, nem tojásfehérje, meg a méhszáj is zártabb volt már. De gondolom ha két domináns tüsző lett volna csak látja a doki, remélem.. Már van egy kisfiam, nem bánnám ha nem ikrek lennének :D
2017. nov. 23. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan h 2 ovu egymás után. Max egyszerre..

Mivel ,ha megreped egy tuszo, akkor azonnal termelődni kezd a progeszteron, ami gátolja a további tüszők érését és megrepedését végképp. Amikor 2 baba van pár nap eltérési nagysággal pl, akk az is azért van,mert 2 tuszo repedt meg es ketto termekenyult de volt par nap a beágyazódások közt. Mivel az eltarthat 7-14 napig. Szval nem, nincs még egy ovulaciód

2017. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Méhszáj meg nem szamit mert abbol egy orvos sem tud megállapitani ovulaciot, sem terhességet az 5.vagy 6 hétig kb!!
2017. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg még az lehet, most olvasgatok, hogy csak próbálkozik a szervezet, hát remélem nem ciszta lesz belőle :( Uh-ra csak majd megint a következő ciklus 12. napján kell visszamennem. Azt honnan tudhatom, hogy ciszta lett esetleg, hogy nem jön meg a mensim? Várom a válszokat aki ért hozzá :)
2017. nov. 23. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire kevés infó alapján nem tudhatod.

Ha ciszta akkor legalabb tudja majd az orvos h kell legközelebb tüszőrepesztő szuri is. De ne aggódj, a ciszta nem halálos :P kiurul mensivel es majd kovetkezo honapban jobban odafigyelnek rád.

Kozel sem biztos h ciszta. Nem vagy beprogramozva szval nem lehet minden ciklusod ugyanolyan. Most ilyen és kész. Ne láss bele egyből minden rosszat. Bízz és

2#3#majd kiderül mivan

2017. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3# 4#-es vtam*
2017. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!