Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segítettétek a teherbees...

Mivel segítettétek a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Ittatok teákat? Szedtetek gyógykészítményeket? Homeopátiásat?

Nem a terhes vitaminokra gondolom, mint elevit és társai.


2017. nov. 23. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem, mert ha egeszseges vagy nem kell tea ha baj van meg extra kevés ez a sok gyógytea mert vagy segit vmit de nem eleet vagy csak belekavarsz az amugyis rossz dolgokba.

Én folsavat szedtem de azt a baba miatt ha sikerülne,azonnal jusson hozzá.

Amugy multivitamint szedtem,ami direkt nőknek van, de kiderült h nincs peteérésem. Akkor sem szorakoztam teákkal. Kaptam clostit később utro is kellett mert gyer volt a progeszteron termelődésem. Igy jött a baba. Ja es E vitamint szedtem napi 400mgot de azt orvos ajánlására ,mert mindigis vékony volt a méhnyálkahártyám.:)

2017. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Gyakor szexszel. Tudom mindenhol a 2-3 napi gyakoriságot ajánlják de sokaknak jobban beválik a gyakoribb.
2017. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Csak E vitamint! Most clostit szedek a doki azt mondta a mensi alatt ne szedjem utána ovuig 1 szem ovutól napi 2.

Folsavat szedtem, de nagyon magas lett a vérképemen (több mint duplája a maxnak), így abbahagyatta a doki. De ez elég ritka. Valószínűleg eleve jó volt a szint és nagyon jól hasznosult.

2017. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is,és a párom is E vitamint szedünk.+Én még folsavat.
2017. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Aviva torna, mio inozitol, tej es glutenmentes etkezes.
2017. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Cickafark és palástfű teát ittam... Inkább a ciklusom rövidülése miatt, nem annyira a baba téma miatt.
2017. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Azzal, hogy nem védekeztünk
2017. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Folsavat szedem és magne b6-ot. A hőgörbém szerintem nem biztos hogy van peteérésem, de még várok türelmesen! Menzeszem pontos szerencsére!
2017. nov. 23. 22:18
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Kislányomnál cickafarkfű tea, más nem volt, mert még csak álmodoztam a terhességről, és amolyan meglepi bébi volt. Most cickafark tea, Jutavit terhesvitamin, kálcium és magnézium pezsgőtabletta. Két nap múlva tesztelek.
2017. nov. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Norman Bates ***** válasza:
100%

Ovutesz segitett, rendszertelen ciklusaim voltak 30-42 nap kozott.

Kb 20-24. Ciklusnap korul ovulaltam, de a honal amelyikben osszejott ott a 16. Ciklusnapon. Oriasi kulonbseg, nagy segitseg volt.

Folsavat en is szedtem.

2017. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!