Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez a hőmérséklet csökken...

Lehet ez a hőmérséklet csökkenés a beágyazódás miatt?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a babatervezők oldalán, hogy ha a peteérés után 4-10 nappal esik a hő akkor az lehet a beágyazódás miatt is.Szerintetek? Köszönöm a segítségeteket előre is!

Itt a görbém:

[link]

Itt szebb szerintem:

[link]


2010. jún. 1. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia már "találkoztunk" egy másik kérdésnél azóta is nagyon szép a görbéd "én vagyok az akivel egy napon volt az ovud" nekem is leesett a hőm, szerintem lehet a beágyazódástól [link] itt az én görbém is még 2 nap és tesztelhetünk :)
2010. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Neked is nagyon szép a görbéd és babagyanús is!!!Írj majd hogy mi lett a teszt eredménye már nagyon kiváncsi vagyok!Olyan jó lenne, ha mindkettőnknek pozitív lenne!!!Drukkolok nagyon mindkettőnknek!Köszönöm hogy írtál!
2010. jún. 1. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,hat en csak annyit szolnek hozza,hogy nekem is leesett a hom,mikor a beagyazodas volt 2 napra. drukkolok nektek! :)
2010. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó hír remélem nekem is azért volt már csak pár nap és kiderül! Köszönöm azért a bíztatást!
2010. jún. 3. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia "első" vagyok, mi van veled?Szerintem te tuti örülhetsz ilyen görbével 100% a baba :) én kicsit megint megijedtem, ma megint esett a hőm :( meg sok folyásom van. Szerinted? [link]
2010. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy tényleg jó lenne már örülni végre, de még megvárom hogy mejön-e vagy nem, mert nem akarok csalódni. Én így állok most:

[link]


[link]


Szerintem ne ijedj meg ez még nem gáz ez a kis hőmérséklet esés, csak ne essen tovább! Egyébként meg úgy tudom, hogy mensi előtt csak max vizes folyás van úgyhogy ez szerintem nagyon jó előjel!!!!!Írj majd, hogy hogy alakulsz holnap is!!!Én is fogok!

2010. jún. 3. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!