Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7éve szeretnénk babát. Sajnos...

7éve szeretnénk babát. Sajnos semmi. Minden vizsgálaton túl vagyunk, minden rendben van. Kivéve laparoszkópiám nem volt. Ettöl viszont nagyon félek. Leirnátok nekem mit csinálnak pontosan, mennyire fájdalmas stb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne félj tőle!!! Csak zárójelben: én a laparo utáni ciklusban spontán teherbe estem. itt elolvashatod a tapasztalataim:


[link]

2010. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A laparoszkópiás műtét egy kisebb műtétnek számít. Ezert engem , legalább is előtte való nap beutaltak és elvégeztek a műtéthez való vizsgalatokat. Előtte való nap, délután 3-tol nem szabad enni. A műét kb. 1 óra, elaltatnak, így nem érzel semmit. Az ébredés utáni órák, kellemetlenek, amíg kimegy az altató hatása.

1-2 heten belül teljesen meggyógyulsz. Drukkolok, hogy minden rendben menjen.

E

2010. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy bele kérdezek! De nekem nem sokára meg csinálják az átjárhatóságit. Nekem altatásban lesz az a teljeskörü "bekukkanzás". Mennyit kell pihenni utána? Kell egyáltalán táppénzre menni?
2010. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem hétfőn volt a műtétem, azon a héten táppénzen voltam. De már olyan csütörtökön végülis bírtam volna dolgozni menni, ha muszáj.


Nem volt annyira kellemetlen, mint amennyire féltem tőle. Másnap picit húzódott a hasam, meg mondjuk én elég sokáig véreztem utána, de más panaszom nem volt.

2010. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!